Для будь-якого маркетолога чи розумного підприємця не буде секретом той факт, що упаковка - це вже половина успіху, чи не так? Помилково вважати, що найкраще буде запакувати у симпатичну упаковочку товар і покупці прибіжать, як мухи на мед. Це, звичайно, плюс, і через милу упаковку деякі клієнти все ж таки захочуть придбати продукцію. Але більшість захоче роздивитися свою майбутню покупку з усіх сторін та проаналізувати її зовнішній вигляд. Тому у країнах Європи все більшої популярності набуває саме упаковка з блістера. Деякі прогресивні українські маркетингові компанії, що займаються дизайном упаковок, вже намагаються слідувати новітнім тенденціям. І недарма! Чому? Читайте далі. 

Упаковка з блістера завжди була і буде надзвичайно практичною та надійною, незважаючи на спосіб її виготовлення. Вона ніколи не приховає переваги продукту, а навпаки, подасть їх у вигідному світлі. 

Власники успішних підприємств незмінно обирають блістерну упаковку через її очевидні переваги: необхідна жорсткість, міцність, надійність, максимальний захист товару від механічних пошкоджень. Форма блістера зазвичай виготовляється окремо під кожен товар. Ще однією перевагою є можливість роздивитися товар з усіх боків, а виробнику при цьому розмістити на упаковці усю необхідну інформацію. Таким чином, дійсно можна побачити якість на власні очі. Ви не приховуєте від клієнта якихось недоліків, все по-справжньому прозоро. 

Виготовлення такої упаковки не таке складне, як здається на перший погляд. Товар поміщають у спеціальну оболонку з жорсткої прозорої плівки, яка ідеально відтворює контур та форму продукції. Далі саму оболонку для кращого ефекту приварюють до сторони, на якій розміщена поліграфічна частина. 

Не забувайте, що для успішної торгівлі і організації власного бізнесу необхідно врахувати багато деталей, серед них і якісна упаковка, що служитиме рекламою. Так вам не доведеться переплачувати за промоційні заходи, бо товар буде продавати сам себе! 

Довіртеся професіоналам своєї справи! Компанія "Синтез Технологій" вже багато років допомагає українським, російським та європейським підприємцям успішно реалізовувати свою продукцію. Ми надаємо послуги з пакування продукції, виготовлення власної дизайнерської упаковки, формування промо-наборів, маркування упаковки та  створення індивідуальних блістерних упаковок - і все за доступною ціною. При роботі з постійними клієнтами можемо почекати з оплатою. У нас найвигідніші умови.

Запрошуємо до довгострокової співпраці усіх зацікавлених!