Якщо ви бажаєте розпочати власний бізнес, проте не маєте бажання «гратися» з документами, та чекати тривалий час - найкращим рішенням для вас буде купити готову компанію. На ринку існує багато компаній, які займаються покупкою та продажем готових підприємств, проте не всі вони надають правдиву інформацію про стан фірми.

Покупка ТОВ або інших підприємств - це завжди ризикова та відповідальна справа, яка вимагає ретельного вивчення даних про компанію. За словами експертів, лише 10 % правдивої інформації нам надають, 80 % приховують та в 10 % йдеться про шахрайство.

Зазвичай недобросовісні продавці готових підприємств перебільшують обсяги виручок, фінансовий стан, замовчують про кредит та поручительства за третіх осіб і маскують інформацію від податкових органів.

При купівлі готового підприємства, малого чи великого, виникає безліч проблем, які пов'язані з прихованими боргами, проблемами з персоналом, з конкуренцією та територіальними проблемами. А при купівлі готових компаній з ПДВ треба бути особливо уважними: можливо, фірма працювала в збиток та приховує інформацію про свої податкові зобов'язання.

Щоб не зіткнутися з такими проблемами, потрібно ретельно вивчити інформацію про компанію, яка здійснює купівлю-продаж таких фірм. Потім провести ретельну оцінку готового бізнесу, адже від цього залежить, чи виникнуть у вас проблеми в майбутньому. Якщо ви не в змозі провести оцінку самостійно, то не скупіться на юридичну допомогу від фахівців. Інакше ви можете витратити значно більше часу та коштів.

При купівлі готової компанії задавайте запитання, уточнюйте інформацію про фірму, власника, дізнавайтесь про всі види зобов'язань. Дізнайтесь всю правду про компанію та переконайтесь в тому, що від вас не приховали ніяких важливих моментів, адже чесному продавцю нічого приховувати.

Також дізнайтесь всю інформацію про наявні ризики. Якщо ця компанія орендує приміщення - переконайтесь, що договір не протермінований.

Не забувайте, що в ході купівлі-продажу підприємств виникає багато неочікуваних ситуацій, тому краще довірити цю справу спеціалізованим компаніям.

Купити готову компанію ви можете в юридичній фірмі «ОЛСТЕН ПАРТНЕРС». Наша компанія займаємося купівлею та продажем готових компаній, фірм з ПДВ, а також займається ліквідацією підприємств та надає пожежні ліцензії.

Ми надаємо найкращий клієнтський сервіс, адже не просто пропонуємо юридичні послуги, а турбуємося про юридичну безпеку клієнта.

Детальнішу інформацію дивіться на сайті або запитуйте у консультантів.