Сьогодні стрімко розвиаються адитивні технології. Зараз нікого не здивуєш 3д принтером, хоча щороку з'являються нові моделі. Апарати для тримірного друку вже не привертають увагу людей, а от 3д ручки...

Вам, напевно, цікаво, що таке 3д ручка і як вона працює. Це інструмент, який дозволяє писати в повітрі. Це не магія, ручка справді малює у повітрі, це просто черговий прорив у галузі новітніх технологій. 

Такий гаджет назавжди змінить ваше уявлення про малювання, адже тепер для цього не треба папір. Пристрій нагадує FDM-принтер, однак сфера його застосування по-справжньому величезна. Завдяки такій ручці, ви зможете не лише експериментувати зі створенням художніх шедеврів, розвивати уяву дітей, а й вирішувати побутові проблеми. Про це детально пізніше. 

Які ж види 3д ручок бувають? Найпоширеніші - це холодні та гарячі. У холодних використовуються смоли-фотополімери швидкої дії. А у гарячих полімерні сплави у формі катушок з пластиковою ниткою. Принцип роботи досить простий. Замість чорнила ми заправляємо полімерний прутик. А далі все автоматично. Вбудований екструдер плавить і витискає чорнило назовні. Ці гаджети досить малогабаритні і їх можна втримати в одній руці, як і звичайну ручку. Під час малювання можна комбінувати та швидко замінювати прутики. 

Що можна зробити завдяки 3д ручці? Багато людей думають, що вона призначена лише для розваги, і це звичайна цяцька для малят. Зовсім ні. Ручка обов'язково стане в пригоді у побуті. Цілком можливо, що вам знадобиться скріпити вузли, відновити пошкоджені пластикові деталі, або створити прототип для наукової діяльності. Ви зможете створювати креативні візерунки, прикраси, предмети інтер'єру (вази, фігурки, тощо). Просто дайте волю фантазії. Також на цьому можна зробити непоганий бізнес, адже хенд-мейд зараз в тренді. 

3д ручка - це найкращий подарунок для дитини будь-якого віку. Зовсім недавно ми малювали фломастерами та олівцями. А зараз на зміну прийшли 3д ручки, що дозволять в режимі реального часу створювати об'ємні зображення. Це набагато корисніше, ніж ігрова приставка, чи не так? І дитині сподобається більше. Це дійсно потужний інструмент, який буде розвивати фантазію та абстрактне мислення. 

Замовити 3д ручку можна в інтернет-магазині "ALTMIR". Модель, яка представлена в каталозі, підтримує два види пластику - ABS і PLA. У комлекті ви отримаєте не тільки ручку, а й набір пластику для друку та інструкцію російською мовою. Дітям бажано використовувати під наглядом. Доставка по всій території України.

Замовляйте!