Ліквідація компанії здійснюється на основі Цивільного кодексу України, Господарського кодексу України та Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб підприємців".

Процедура ліквідації підприємства проводиться в такій послідовності: прийняття рішення про ліквідацію підприємства, призначення ліквідаційної комісії, збір та надання до податкової служби необхідних документів, закриття банківського рахунку, перевірка підприємства податковою інспекцією на наявність заборгованостей державі, передача штампів і печаток до інстанції, надання документів для виключення з єдиного державного реєстру.

Першим етапом на шляху до припинення підприємницької діяльності є прийняття рішення про ліквідацію підприємства, яке залежить від того, що послужило передумовою для припинення роботи. Воно може бути прийняте як самостійно (оформляється у вигляді протоколу та загального збору співробітників), так і органами виконавчої влади, тобто судом (оголошення банкрутства).

Далі слід призначити ліквідаційну комісію. Це може зробити лише орган, який прийняв рішення про ліквідацію. Після цього повинен бути наведений план ліквідації підприємства. Згідно із законами України, ліквідація повинна бути проведена не менше 2 місяців з дня прийняття рішення.

План ліквідації включає в себе такі пункти:

1. Призначення комісії, яка займається ліквідацією;
2. Поширення інформації про ліквідацію;
3. Складання кошторисів про кредитні заборгованості та доходи фірми;
4. Проведення оцінки всього майна підприємства;
5. Складання документа про фінансовий стан;
6. Передавання інформації про ліквідацію до державних оргінів.

Далі потрібно подати заяву для зняття юридичної особи з обліку в усіх державних органах, провести ануляцію всіх банківських рахунків, подати заяву до органів податкової служби про ануляцію, скласти підсумковий ліквідаційний кошторис та подати до державного реєстратора на підпис, анулювати та здати всі реквізити підприємства в МВС і здати в архів всі документи підприємства.

Ви бачите, що процес ліквідації підприємств, ТОВ з боргами та без - це важкий та довготривалий проект, тому його краще довірити професіоналам в юридичній галузі.

Юридична компанія "ОЛСТЕН ПАРТНЕРС" допоможе вам швидко та без клопотів ліквідувати підприємство з боргами.

Ми допоможемо провести ліквідацію підприємства за найкоротші терміни (від трьох днів) за доступними цінами. Така процедура відбувається шляхом викупу прав учасника підприємства та називається - експрес ліквідація.

Наша компанія надає найкращий клієнтський сервіс та турбується про юридичну безпеку клієнтів.

Детальнішу інформацію ви можете дізнатись по телефону, який вказано на сайті.