Турботливі батьки розуміють, що світ не такий безпечний, і потрібно піклуватися про своїх дітей, захищати їх та контролювати. Але як це можливо, коли ваше чадо у школі чи на прогулянці? Ви ж не можете стежити за малечею цілодобово. А розумний годинник може. 


Вибір розумного годинника для дитини - це дуже важлива справа, адже на ринку представлено безліч моделей і можна просто розгубитися. Тому перед покупкою врахуйте декілька деталей. 

1. У годиннику повинна бути функція "безпечна зона" (назва буває іншою). Це дозволить вам позначити безпечну територію (школа, садок, будинок), за яку виходити не можна. При порушенні цього правила вам на телефон прийде сповіщення, яке допоможе виявити місцезнаходження дитини. 

2. Кнопка SOS. Завдяки цій функції, дитина може швидко зв'язатися з батьками (потрібно налаштувати номери телефонів). Також вам прийдуть координати в екстреній ситуації.

3. У деяких моделях вбудована невелика телефонна книга. Туди можна внести декілька основних номерів, щоб дитина могла в будь-який момент вам зателефонувати. 

4. GPS - це головна причина вибору розумних годинників (для дітей). Ви завжди зможете спостерігати переміщення дитини на карті в режимі онлайн. Тільки для цього потрібно встановити додаток на ваш телефон. Будь-який планшет або смартфон на Андроїді чи iOS підійде.

5. Дорожчі годинники мають функцію прослуховування. При цьому на годиннику нічого не буде відображатися. Не варто зловживати цією опцією, щоб не обмежувати дитину. Але в екстрених ситуаціях прослуховування чудово допоможе. Або, якщо ви дуже хвилюєтесь, то в будь-який момент можна впевнитись в безпеці.

Додаткові функції, які не є такими необхідними, але досить корисні:

- крокомір;

- різноманітні ігри;

- калькулятор калорій;

- відео та фотозйомка;

- бездротова зарядка. 

Досить популярним є gps tracker годинник для дітей. Його можна замовити за доступною ціною в інтернет-магазині "ALTMIR". Дитячий розумний годинник Smart Watch Q50 Функція звукового моніторингу або "Таємний дзвінок" допоможе почути, що відбувається навколо дитини в режимі реального часу, чим вона зайнята, з ким зараз спілкується, як поводяться з ним няня або учителі. Ремінець годинника підходить для дітей від 4 до 12 років. Просто замовте Smart Watch і не хвилюйтесь за дитину. 

Також ми пропонуємо високоякісні спортивні браслети та годинники для дорослих із корисними функціями. Про них ви можете детальніше дізнатися в каталозі на нашому сайті. 

Доставка по всій території України. Запрошуємо до довгострокової співпраці!