На сьогоднішній день рослинна олія є дуже затребуваною, адже вона використовується практично всюди. Проте не всі знають, що для виробництва рослинної олії з різноманітних рослинних культур використовують маслопрес холодного віджиму. З його допомогою можна ефективно виробляти олію з таких рослин, як ріпак, соя, волоський горіх, соняшник, гірчиця тощо.

Зазвичай продуктивність такого обладнання складає від 30 до 200 кг/сем.год, а вихід - 30-45 %. Привід машини м'який та плавний, що створює зручну роботу підшипників та електроприладу. Шнеки в маслопресі можна легко замінити, адже вони можуть відокремлюватись від приводу. Швидкість обертання шнека складає до 65 об./хв, що дає хороший відсоток віджиму. Транспортувати маслопрес можна навіть в багажнику автомобіля.

У теперішній час, коли розробляються нові прилади та апарати - відшукати та купити обладнання з ручним приводом, яке розраховане на невеликий обсяг сировини, або ж потужні установки з чудовими характеристиками не буде важко. Олійні преси дозволяють отримати натуральний та екологічно чистий продукт шляхом пресування. Таке обладнання продукує якісний продукт практично в будь-яких умовах.

Міні маслопреси можуть здійснювати холодне та гаряче віджимання насіння. Ці два методи відрізняються кількістю насичення корисними речовинами рослин, окисними здібностями, а також об'ємом одержуваного продукту з однакової сировини та за іншими характеристиками.

Тривале використання олійного пресу викликає засмічення та знос деяких механізмів. Своєчасне обслуговування обладнання та заміна необхідних деталей в маслопресі для насіння - запорука довгої роботи пристрою. Всі його частини повинні бути завжди в справному стані, щоб обладнання не втрачало продуктивності. Можливість модернізувати пристрої числовим програмованим управлінням дозволяє стежити в деталях за поточним процесом віджимання, коригувати потужність і силу залежно від типу сировини, виду насіння.

Маслопреси можна умовно поділити на три категорії:
1. Для попереднього віджимання;
2. Для вторинного віджимання;
3. Для остаточного віджимання.

Різні види установок для віджиму олії відрізняються своїми характеристиками. При виборі такого обладнання варто звернути увагу на габарити техніки, а також на тип встановленого двигуна і можливість подачі живлення. Адже це впливає на продуктивність та обсяг сировини, яка переробляється. Краще вибирати маслопрес з розрахунку очікуваної потужності та типу сировини, що переробляється.

Купити маслопрес побутовий ви можете в компанії «Кійко» за доступними цінами.

Ми є виробниками всього нашого асортименту, надаємо відмінний сервіс обслуговування, зручні способи оплати та швидку доставку в будь-який куточок України.

Даємо гарантію на весь товар 6 місяців, у разі поломки — ремонтуємо.

Детальнішу інформацію дивіться на сайті.