Комбікормовий гранулятор призначений для дозування продукту, його перемішування після зволоження та гранулювання. Таке обладнання може використовуватися для грануляції різних зернових культур (ячменю, пшениці, гречки, кукурудзи), у приготуванні кормів для тварин, птахів, риб і т.д.

Гранулятор складається з преса, встановленого на рамі, і змішувача. Прес складається з редуктора та вузла пресування.

В грануляторах сировина проходить через матрицю, і спеціальний пристрій відрізає гранули певної довжини. Розмір гранул можна регулювати у відповідності до цілей їх виготовлення.

Багато сфер дрібного і великого виробництва не обходяться без такого пристрою, як гранулятор корму. Такий апарат дозволяє швидко і якісно переробити різну сировину, а отримувані на виході невеликі рівні частки можуть стати матеріалом для подальшої обробки або готовим до вживання продуктом.

Гранулятори бувають різних типів і розрізняються залежно від типу сировини, що переробляється, потужності, параметрів пристрою і характеристик готового продукту на виході. Такі пристрої можуть бути великих розмірів, що означає високу продуктивність, а можуть бути компактними для використання на присадибній ділянці або в особистому господарстві.

Такий пристрій допомагає приготувати якісний та насичений всіма необхідними речовинами корм, який буде відповідати необхідним санітарним вимогам та мати довгий термін зберігання. Основною перевагою гранулятора є те, що власник може на свій розсуд змінювати розмір готових гранул для птахів, риб або худоби, для яких виконуються подібні заготовки.

Гранулятор комбікорму побутовий дуже простий у використанні, адже за вас всю роботу здійснять прес та матриця. У процесі виробництва сировина піддається впливу високих температур, тому поява цвілі або гниття при зберіганні практично виключена, а вартість споживаної електроенергії напряму залежить від потужності приладу.

Комбікормове обладнання ви можете купити в компанії «Кійко» за приємними цінами. Наша фірма займається виготовленням та реалізацією різних обладнань для сільськогоспорадських підприємств.

Завдяки розробкам наших інженерів, все наше устаткування має збільшену продуктивність, тривалий термін експлуатації та естетичний зовнішній вигляд.

Надаємо гарантію на все обладнання 6 місяців, у разі поломки - ремонтуємо.

Здійснюємо швидку доставку по Україні транспортними компаніями.

Детальнішу інформацію шукайте на сайті або запитуйте в консультантів.