Питання опалення наразі стоїть дуже гостро, адже ціни щомісяця зростають. Власники квартир залежать від міської опалювальної системи, а от жителі приватних будинків, дач, котеджів можуть самі вибрати, чим отоплювати приміщення. Останнім часом найпопулярнішим ресурсом є дрова. Чому? Це "найдавніше" паливо, яке можна легко знайти, воно екологічне та просте у експлуатації. Але навіщо вам напружуватись і витрачати час на їх рубання і підготовку до завантаження? Є спеціальні паливні брикети, які з'явилися досить недавно і ще не є такими популярними. Щоб вибрати той чи той вид палива, потрібно детальніше розібратись. 

Паливні брикети - це особливий вид твердого палива, який є чудовою альтернативою вугіллю та дереву. Їх виготовлення проходить в декілька етапів. Вони виробляються із найрізноманітніших відходів деревообробної та харчової промисловості. Це може бути дерев'яна тирса, зерна, солома тощо. 

Такі брикети є абсолютно універсальними, адже їх можна завантажувати у печі, котли, каміни і куди забажаєте. А завдяки ергономічному дизайну, а саме відповідній формі, вони довше горять і мають вищий рівень теплопровідності. 

Кожна людина, яка спробувала використовувати паливні брикети, захоче їх знову придбати. Адже це найкраще та найвигідніше паливо. Якого ж виробника вибрати? Зверніться у компанію "Біоресурс". В каталозі на сайті представлені різні види брикетів, а ціни на них надзвичайно низькі. Ви отримаєте продукт від виробника. Ми спеціалізуємося не лише на реалізації брикетів паливних, але й на їх виробництві.

Пропонуємо лише високоякісну продукцію. Ми зберігаємо її на сухих складах у спеціальних умовах, тому про рівень тепловіддачі можете не хвилюватись. Брикети будуть горіти довше, ніж дрова, завдяки своїй щільності. Також вони не будуть засмічувати димохід, адже не виділяють сажі. Від тієї невеликої частини забруднень вам ніколи не доведеться чистити димохід. 

Оскільки наші брикети є екологічними і виготовляються лише з відходів, ви не шкодите навколишньому середовищу. Також наші спеціалісти зробили все, щоб виключити можливість викиду шкідливих речовин в атмосферу під час горіння.У сучасному світі для обігріву будинку тепер не потрібно руйнувати ліси. Подумайте про нашу планету і її майбутнє. Використовуйте паливні брикети!

В каталозі інтернет-магазину "Біоресурс" ви знайдете брикети для опалення руф. Вага одного брикета: не менше 835 грам. Пам'ятайте, що зберігати їх потрібно лише під навісом, щоб уникнути потрапляння вологи. Працюємо оптом, можлива доставка понад 20 тонн.

Чекаємо дзвінків!