Паливні брикети володіють всіма перевагами дров, але вони мають свої особливості. Серед них такі:

- не потрібно часто додавати паливо у котел, камін тощо;

- брикети не іскрять і не стріляють;

- виділяють більше тепла, ніж дрова;

- економія місця при зберіганні (компактність);

- простота в експлуатації;

- рівномірно горять та зберігають стабільний рівень тепловіддачі;

- легко можна розрахувати, стільки потрібно брикетів;

- не гниють та є стійкими до вологи.

RUF - один із найпоширеніших стандартів паливних брикетів. Деревні брикети  ruf  виробляються на гідравлічних пресах, тобто за допомогою високого тиску. Паливні брикети мають власну транспортувальну поліетиленову упаковку. Теплотворна здатність деревних брикетів стандарту  ruf  становить 4500-4700 ккал / кг. Для порівняння, колоті дрова - 1800-2100 ккал / кг. Отже, набагато економніше буде використовувати саме брикети. А ще при горінні вони виділяють в десять разів менше вуглекислого газу, ніж природний газ, і в п'ятдесят разів менше, ніж вугілля.

При опаленні котла такими брикетами майже не утворюється зола. Забудьте про постійну чистку котла. Вміст води в брикетах приблизно такий, як в кам'яному вугіллі. В дровах цей показник значно вищий. На практиці це означає, що замість того, щоб отримувати теплову енергію, значна частина зусиль витрачається на випарювання води, відповідно коефіцієнт корисної дії дров виявляється набагато меншим.

Після термічної обробки біомаси в процесі виробництва, виходить «мертвий» продукт для паразитів (грибків, мікробів і ін.). Таке паливо не викликає алергічних реакцій навіть у астматиків.

Замовити такий сучасний та екологічний вид палива можна в інтернет-магазині "Біоресурс". Ми пропонуємо ruf брикети за доступними цінами. Вони зберігаються на сухих складах, тому рівень тепловіддачі вас дійсно здивує. Працюємо оптом на території України. Можлива доставка навіть по 22-24 тонни. 

В каталозі магазину ви знайдете брикети, які отримано зі 100 % тирси, без штучних добавок і без додавання зв'язуючих речовин. Наші ruf брикети виготовлені у формі цеглинок, вони горять без запаху та не виділяють шкідливих речовин при цьому. 

Зверніть увагу, що ми піклуємося про кожного клієнта. В нас ви можете замовити потрібний об'єм брикетів за оптовою ціною і при цьому не переплачувати. Просто оформіть заявку на нашому сайті і почніть використовувати європейське, надійне, екологічне та економне паливо у вигляді паливних ruf  брикетів. 

Чекаємо ваших дзвінків, шановні клієнти! Не варто зволікати!