В сучасній індустрії для очищення газів і рідин використовують фільтрувальні тканини. Раніше їх виготовляли тільки із натуральних компонентів. Сьогодні науковці прийшли до висновку, що доцільніше використовувати синтетичні матеріали. Чому? Штучні синтетичні волокна є набагато стійкішими до агресивних хімічних речовин. Також вони набагато міцніші. Фільтрувальні тканини можуть вловлювати фракції розміром до 1 мкм. А у цьому є багато переваг. Це продовжує термін служби фільтроелементів. Таким чином можна забезпечити продуктивність фільтра і збільшити кількість фракцій одночасно.

Замовити інноваційну якісну фільтрувальну тканину можна в інтернет-магазині МП Ремікс. В каталозі ви знайдете її від двох марок. Спробуємо розібратися, яка вам краще підійде.
                                 
                                           Polynowa
Вона чудово впорається із очищенням рідин та просіванням сипучих матеріалів. Для виготовлення ми використовуємо декілька видів ниток: моноволокниста, коротковолокниста (філаментна), комплексна. Окремо або в поєднанні, нитки різного типу є основою у виробництві тканини POLYNOVA. На нашому заводі ми експлуатуємо лише найновіше обладнання, що дозволяє продукції відповідати усім необхідним рівням якості. Асортимент підприємства складають тканини різної структури із вагою 30 г / м²-1500 г / м² і різної ширини, з граничним розміром 4,5 метри. Завдяки нашим спеціалізованим станкам можна створити довершене точне полотно. 

                                                  Sefar 
Ця тканина виготовляється із поліаміду, поліестеру і поліпропілену. Сюди можна віднести марки PVDF, ETFE, а також PEEK. Цей популярний бренд відповідає потрібним європейським стандартам ISO 9001, ISO 13485. Чим такі фільтрувальні тканини особливі? Вони знайшли досить широке застосування в технічних сферах господарства. Використовуються монофіламентні нитки у вигляді рибальської волосіні з Ø від 1 мм до Ø 0,0025 мм, які утворюють цілісну пряжу. Ми робимо мінімальну відстань між нитками, щоб забезпечити хорошу фільтрацію. 

Споживачами фільтроелементів є підприємства автомобільної, електронної, приладобудівної індустрії, а також медична галузь. Успішні підприємці вже оцінили нашу продукцію і активно її експлуатують. Спробуйте й ви. 

Також у нас можна замовити вологомір для зерна, аналізатор, фітинги та елеваторне обладанння. Шукайте в каталозі. 

Чекаємо дзвінків!