Високоякісна фільтрувальна тканина POLYNOVA має витягнуту структуру комірок, адже виготовляється із моноволокнистих ниток. Дуже гладка поверхня забезпечує максимально ефективну фільтрацію та швидкість потоку. Якщо ви замовите саме цей матеріал, то отримаєте декілька переваг:

 - висока механічна стійкість;

-  гладка поверхня;

-  швидке очищення від осаду;

-  продуктивна фільтрація. 

Замовити таку тканину або вироби з неї можна в інтернет-магазині МП Ремікс. Ми маємо сучасне обладнання, яке дозволяє максимально точно створювати фільтрові елементи чи сита для будь-яких машин. На нашому підприємстві через комп'ютери постійно здійснюється контроль виробництва, щоб розміри відповідали стандартам. А сучасне лазерне обрізання гарантує точне розкроювання поверхні і зшивання країв.

МП Ремікс виготовляє фільтри і ситові елементи для таких машин: 

-  фільтро-преси;

- вакуумні стрічкові фільтри;

- ротаційні барабанні преси;

- патронні фільтри;

- дискові фільтри;

- наклонні чашеві фільтри;

- центрифуги;

- вакуумне сушильне обладнання;

- верстати трафаретного друку.

І це ще не весь перелік, адже наші спеціалісти постійно вдосконалюють свої вміння і розширюють діапазон можливостей. Також перевагою покупки саме в нас є гарантія якості. Вся продукція відповідає стандарту DIN ISO 9001/EN29001. Постійні лабораторні дослідження після кожного етапу виробництва гарантують максимальну точність і якість наших тканин, заснованих на сучасних текстильних технологіях.

Також ми виготовляємо фільтрувальні стрічки для баштових пресів. Їх можна використовувати для обладнання від виробників Hoesch, Larox, Bethlehem, Прогресс.

Справжнім лідером продажу стали сушильні стрічкові конвеєри DUROTEX. Найчастіше їх експлуатують у друкарській промисловості для кінцевої обробки тканин та паперу, сушіння липких предметів, пластику, тощо. Максимальна ширина таких стрічок становить 3000 міліметрів. Ми розрізаємо їх за розміром та проводимо термічну обробку країв. Ви ж отримуєте повністю готовий до установки якісний продукт. Його дуже легко чистити, встановлювати, розміри завжди стабільні. Ми також можемо зробити безкінечне з'єднання, завдяки спеціальним з'єднувальним зажимам. На нашому сайті ви знайдете таблиці, що допоможуть вибрати. Там вказаний тип ниток, вага, товщина, теплостійкість, поверхня (відкрита, закрита). А ще є таблиці, які допоможуть дізнатися про хімічну стійкість до різних речовин такої продукції, як фільтрувальна тканина, та про її властивості. 

Телефонуйте нашим консультантам, вони завжди раді допомогти!