Стрічковий конвеєр є незамінним агрегатом для успішного транспортування сипучих грузів та різноманітних матеріалів. На спеціальних роликових опорах фіксується транспортна стрічка. Вона бере на себе найбільше навантаження в процесі переміщення сировини, тому обов'язково має бути надійною. 

Найпопулярніші види:

- крутопохилий конвеєр;

- горизонтальний конвеєр;

- мобільні та пересувні транспортери. 

Наявність стрічкового конвеєра на підприємстві допоможе покращити швидкість транспортування та безперервність роботи. Це також допоможе значно скоротити витрати на персонал і при цьому не зменшити загальну продуктивність. Такі агрегати досить прості в обслуговуванні та експлуатації. 

Спробуємо розібратися, яка ж різниця між крутопохилим і горизонтальним конвеєрами. Отже, у першого стрічки розміщені під певним кутом і мають перегородки. Цей вид підійде для грузу, який схильний сповзати вниз, скочуватись тощо (практично для будь-якого). Також він незамінний тоді, коли потрібно регулярно піднімати сировину на висоту.

Якщо траспортування чи розвантаження відбувається не завжди в тому самому місці або не має постійної локації, то тут ідеально підійдуть мобільні та пересувні транспортери. Так можна легко оптимізувати процес виробництва, адже не все конвеєрне обладнання здатне на таке. 

Горизонтальні транспортери застосовуються переважно в довгих галереях транспортування матеріалів (порошків і кускових), піску, глини, руди, сміття.  Пересувні стрічкові транспортери зручні в тих випадках, коли конвеєр працює в одному приміщенні (або на вулиці), а зберігається в іншому. Крутопохилі стрічкові конвеєри - це конвеєри з кутом нахилу більше 30 градусів. Стрічка у таких конвеєрів не повинна бути гладкою, інакше вантаж буде скочуватися по ній вниз під своєю силою тяжіння (в них є перегородки). 

Широкий асортимент в інтернет-магазинах, що пропонують виробництво стрічкових транспортерів, примушує майже кожного клієнта замислитись, на чому ж зупинитися. Заходьте в каталог магазину "Бонекс". Там все систематизовано і можна легко знайти потрібний товар.

Яка ж модель буде оптимальною для сільського господарства або молочної промисловості, її габарити, горизонтальна або похила поверхня, мобільна конструкція чи стаціонарний варіант? Відповідь на ці запитання вам дадуть наші спеціалісти, які пропонують абсолютно безкоштовну консультацію. Просто зателефонуйте, дізнайтесь і замовте. 

Транспортери всіх видів можна замовити просто зараз в нашому інтернет-магазині. Ми працюємо по всій території України. 

Телефонуйте, шановні клієнти!