Перед покупкою ременя обов'язково потрібно визначитися, для чого він вам потрібен, який повинен бути та де його краще купити. Для початку розберемося в їх класифікації. 

Вентиляторні ремені мають невелику довжину, вузькі перетини. Вони бувають двох типів: 1 - вузьких перетинів, 2 - нормальних перетинів. Призначені для передачі руху від вала двигуна до агрегатів автомобілів, тракторів і комбайнів. Можуть працювати при температурі від -50°С до +60°С (якщо двигун попередньо прогрівати перед запуском). 

Варіаторні ремені мають набагато більшу ширину перетинів. Можуть регулювати швидкість валів та передавати енергію обертання. П
ризначені для варіаторів сільськогосподарської техніки, дробильних і бурових установок, снігоходів, компактних приводів тощо. Працють при температурі від -30°С до +60°С.

Плоскі ремені здатні передавати обертальну енергію, завдяки контакту нижньої плоскої основи із циліндричними або бочковими шкивами. Діаметр шкивів у них невеликий, якщо порівнювати з клинковими ременями. Витримують підвищення швидкості, тому що є чутливими до подовження. Вони не схильні до деформації, завдяки запресованому поліамідному сердечнику. Такі ремені виготовляють із зносостійкого поліуретану і антикорозійного сталевого корду. 

Клинові ремені - це вироби з трапецієвидним перерізом. Вони передають обертання за допомогою процесу тертя бічної поверхні і канавок шкивів. У виробництві клинових ременів використовуються маслобензостійкі і зносостійкі види резини. Мають дуже широке застосування практично у всіх галузях промисловості. Їх форма дає можливість знизити вплив повторюваного навантаження на ремінь, а це допомагає продовжити термін експлуатації. 

Замовити кожен із видів можна в інтернет-магазині "Бонекс". Ми пропонуємо широкий асортимент не лише ременів, але й стрічкових конвеєрів (горизонтальні, крутопохилі, пересувні), технічних пластин, рукавів високого тиску та іншого. В каталозі є детальний опис кожного товару. 

Вже тривалий час людство застосовує ремінь привідний  в багатьох галузях промисловості. Нема нічого вічного. На жаль, навіть найміцніші ремені колись рвуться чи просто виходять із ладу. Щоб уникнути зупинки роботи на вашому підприємстві і убезпечити себе від додаткових витрат, варто одразу замовити запасні ремені. 

Це можна зробити, не виходячи з дому! Заходьте в каталог нашого інтернет-магазину та вибирайте. Ви будете вражені широким асортиментом, приємними цінами, швидкою доставкою,  а головне - якістю отриманої продукції.

Чекаємо ваших дзвінків!