Ворота для гаража повинні бути надійними та міцними, адже вони оберігають транспорт від злочинців та крадіїв. Їх функціональність не можна переоцінити, і, щоб зробити раціональний вибір, потрібно мати загальне уявлення про особливості різних видів воріт.

Сьогодні придбання воріт не становить жодних проблем. Багато виробників реалізують готові вироби і виготовляють на замовлення. Для цього тільки треба правильно провести попередні розрахунки, визначитися з автоматикою та іншими додатковими можливостями.

Найчастіше гаражні ворота виготовляються з металу - це найбільш надійний та міцний матеріал для «дверей в автомобільний світ». Традиційні гаражні ворота орні підіймаються за помахом руки або за допомогою пульта.

На сучасному ринку існує велика кількість видів гаражних воріт: розпашні двостулкові, секційні, рулонні, відкатні, складні, поворото-підйомні та підйомні ворота для гаражів.

Розпашні ворота найбільш розповсюджені, адже вони доступні як в матеріальному, так і в конструктивному плані. Вони виготовляються з металу та мають дві стулки з кріпленнями на петлях, коробку в отворі дверей та невеликі дверцята.

Секційні ворота можуть складатися догори та представлені у вигляди системи з панелей. Секції виготовляються також з металу, а між ними знаходяться ущільнюючі прокладки. Іноді в якості секцій використовують міцні сендвіч-панелі товщиною 40 мм: два листа оцинкованої сталі, а між ними - пінополіуретан.

Відкатні автоматичні ворота складаються з профілів з прикрученим полотном, які покриті емаллю. Підйомно-поворотні ворота складаються з однієї суцільнометалевої панелі, яка закриває проріз гаража та приводиться в рух за допомогою важільно-шарнірного механізму.

При виборі гаражних воріт потрібно врахувати всі переваги та недоліки. Загалом до їх достоїнств можна віднести міцність, надійність та невисоку вартість, а також широкий вибір матеріалу та покриття. Ворота мають здатність теплоізоляції, а деякі моделі навіть шумоізоляції. Можливість керувати дистанційно (за допомогою пульта) та легкі в монтуванні.

Гаражні ворота купити можна в інтернет-магазині «АЛТА-ПР» за доступними цінами. У нас широкий асортимент воріт від різних відомих виробників.

Наша компанія надає консультації та допомогу у виборі.

Гарантія на товар 1 рік та ще 1 рік від виробника! Також діє гарантія на повернення.

Безкоштовна доставка по Україні!

Вибрати та купити автоматичні ворота можна в каталозі.
Детальнішу інформацію дивіться на сайті або запитуйте у консультантів.