Сьогодні важко знайти людину, яка б не хотіла зробити своє життя комфортнішим та простішим. Один із шляхів для досягнення комфорту - це використання техніки. Проте людям не завжди вистачає коштів на придбання сучасних механізмів. Саме тому багато хто економить на установці для воріт. Для жителів приватних будинків така система обійдеться в чималу суму, але, якщо встановити таку конструкцію вручну, можна значно заощадити.

Автоматичні ворота мають вбудовану систему закривання та відкривання воріт і працюють за допомогою пульта, тому їх можна відкрити, навіть сидячи в машині.

Автоматика для розсувних воріт має широкий модельний ряд, а також поділяється на основні типи (по конструкції приводу):
1. Приводи лінійного типу;
2. Важільні приводи;
3. Приводи підземного типу.

Приводи лінійного типу, мабуть, найбільш популярний вид автоматичного обладнання, адже він простий в установці та володіє великою потужністю. У конструкції використовується черв'ячний редуктор і двигун, який використовує змінний (230 В) або постійний струм (220 В). У разі припинення подачі електрики існує можливість ручного відмикання воріт.

Важільні приводи підійдуть для комірних систем шириною не більше 3,5 метрів і з монолітною основою. Їх перевагою є легкість монтажу і невисока вартість.

Приводи підземного типу найбільш високі за вартістю і за рівнем складності установки. Однак тільки така автоматика дає можливість залишити зовнішній вигляд воріт повністю незмінним, а також гарантує максимальну надійність.

Але оптимальний вибір автоматики можна здійснити тільки після консультації фахівця, який зможе врахувати всі нюанси.

Встановлювати автоматичний привід для розпашних воріт потрібно на вже готові ворота, проте спочатку треба вибрати електропровід, який буде підходити по відстані між петлями та краями стовпа. Зазвичай відстань не повинна перевищувати 150 мм. У такому випадку краще звернути увагу на лінійні моделі, які є сучаснішими та гарнішими. А якщо відстань перевищує 150 мм, то краще вибрати важільний варіант. Він не такий красивий, проте буде слугувати вам довше.

Після установки важливо відразу перевірити роботу воріт на замикання чи інші поломки.

Блок керування автоматичними воротами можна купити в інтернет-магазині «АЛТА-ПР» за приємними цінами! У нас широкий асортимент автоматики та аксесуарів для воріт від різних відомих брендів.

Наша компанія надає консультації та допомогу у виборі.

Гарантія на товар 1 рік та ще 1 рік від виробника! А також діє гарантія на повернення.

Безкоштовна доставка по Україні!

Детальнішу інформацію дивіться на сайті або запитуйте у консультантів.