Останнім часом люди почали змінювати газові котли на піролізні твердопаливні котли. Це зумовлено підняттям цін на газ та нераціональним використанням невідновлюваних природних ресурсів. Ви давно замислюєтесь над заміною котла? Треба чи не треба? Читайте далі...

Власникам піролізних котлів відомо, що горять вони дуже довго. Чому? Відповідь проста - піролізне горіння. При звичайному спалюванні дров неможливо отримати таку високу температуру, як при спалюванні піролізного газу, що отримується з них. Також при використанні таких котлів процесом горіння набагато легше керувати, тому робота може виконуватися і автоматично, і в ручному режимі.

Як би банально це не звучало, але в піролізних котлах відбувається процес піролізного горіння. Чому це так ефективно? Під дією високої температури в умовах нестачі кисню суха деревина розкладається на летючу частину – так званий піролізний газ і твердий залишок – деревне вугілля (кокс). Цей газ і кокс одночасно стає чудовим паливом. Змішування кисню  з утвореним піролізним газом викликає процес інтенсивного горіння із виділенням великої кількості тепла. Завдяки тому, що піролізні гази під час горіння сполучаються із активним вуглецем, утворюється зовсім невелика частка сажі. Отже, в такому випадку ви можете забути про чищення котла на довгий час. 

Варто зазначити, що набагато вигідніше буде використовувати суху деревину як паливо. Адже якщо завантажити вологу, то коефіцієнт корисної дії зменшиться майже наполовину. Сира деревина дуже повільно горить, утворює густий дим, і таким чином ви збільшуєте витрати на паливо. Можливе лише використання дров вологістю до 20 %. 

До переваг такого альтернативного виду опалювальної системи відноситься і те, що ви повинні подавати паливо лише декілька разів на добу. Якщо підрахувати кошти, які ви зекономите після встановлення такого котла, то витрачений на підкидання дров час вас не збентежить. 

Замовити високоякісні піролізні котли  від виробника можна в інтернет-магазині ПП РЕТРА. В нашому каталозі представлений широкий асортимент котлів різних габаритів, потужностей, продуктивностей тощо. Просто заходьте та вибирайте, можете звернутись за підказкою до наших консультантів за номером, вказаним на сайті. 

Ми даємо гарантію від трьох років, адже абсолютно впевнені в якості продукції. Більше інформації шукайте в каталозі. Також пропонуємо насадки, пальники та всю додаткову комплектацію для системи автоматичної подачі. Працюємо по всій території України. 

Телефонуйте просто зараз, шановні клієнти!