Для якісної гідроізоляції бетону потрібно використовувати відповідні матеріали. Тільки це допоможе вам назавжди вирішити проблему вологих стін чи підлоги. 

Найкращим рішенням буде замовити удосконалене проникаючо-ущільнююче цементне покриття для бетону та залізобетону HYGROSTOP 209 від ПП ДИГОДЮК. Потрібно нанести матеріал тонким шаром на бетонну поверхню. Цю суміш можна застосовувати для гідроізоляції монолітних стін, підвалів, підземних гаражів, басейнів, армованих стяжок, терас, балконів та іншого. 

HYGROSTOP  застосовується при дії тиску води та наявності агресивного середовища. Гідроізоляцію можна виконувати на етапі виробництва або у вже існуючих спорудах без додаткової відкопки. Ми запросили Державну санітарно-епідеміологічну службу для проведення експертизи і, як висновок, - наш матеріал можна застосовувати навіть при гідроізоляції споруд з питною водою. 

Як діє HYGROSTOP? На вигляд це сірий порошок, який після змішування з водою наноситься на бетон. Ущільнення поверхні відбувається завдяки тому, що складники матеріалу проникають дуже глибоко (мінімум на десять сантиметрів) та кристалізуються в капілярах. Це провокує припинення потоку води і створює ефект осушення. Після зниження тиску здатність до кристалізації відновлюється, і пори починають самостійно ущільнюватись. На практиці це особливо помітно у поверхнях залізобетонних резервуарів води. 
Іноді гідроізоляція потрібна у поверхнях, які регулярно залиті водою (резервуари, затоплені підвали тощо). В такому випадку усувати тиск води немає сенсу. 

Перед початком роботи потрібно підготувати не лише якісні матеріали для гідроізоляції бетону, але й саму поверхню. Бетонна основа повинна мати клас мінімум B15. Ті види, які замерзають, повинні мати початкову морозостійкість мінімум F50. Саму поверхню ретельно очищають від можливих забруднень, малярського покриття, шарів з поганою причепністю. А якщо після очищення поверхні видно корозійний бетон, його також потрібно ліквідувати. 

Бувають випадки, коли вода безперервно просочується через поверхню, яка потребує гідроізоляції. Її легко можна заблокувати цементом Hygrostop-Fix, який швидко твердне. Також ми пропонуємо спеціальні розчини, які допоможуть ущільнити армовану поверхню. Слабкий шар цементного молочка або сліди солей можна зчистити обертовою механічною щіткою, мийкою під тиском двісті атмосфер, піскоструменевим апаратом тощо. Якщо шар цементного молока досить міцний, то його можна залишити. 

Зателефонуйте нашим спеціалістам, і вони більше розкажуть вам про гідроізоляцію та допоможуть її виконати!