Найпопулярнішою сумішшю для гідроізоляції бетону вважається HYGROSTOP. Вона дуже якісна, адже підходить для поверхонь, що контактують із питною водою, виробляється в Польші. Перед покупкою вам варто дізнатися, як відбувається весь процес. 

Спочатку потрібно підготувати поверхню, тобто очистити її від бруду та агресивних речовин. Наступним етапом буде приготування суміші. Порошок потрібно розвести з водою. До одинадцяти літрів води засипається двадцятьма п’ятьма кілограмами HYGROSTOP. Під час цього потрібно ретельно розмішувати розчин спеціальним міксером. Швидкість - від трьохсот обертів за хвилину. Якщо потрібно змінити консистенцію, то через десять хвилин долийте трохи води. Будьте уважні, підберіть кількість води так, щоб розчин можна було застосовувати протягом тридцяти хвилин. Під час нанесення потрібно час від часу розмішувати розчин, щоб зберегти консистенцію.

Як відбувається нанесення покриття? Це можна робити вже за сім днів після бетонування конструкції або її ремонту. При скороченні цього періоду може виникнути необхідність виконання дрібних поправок в місцях, де з'являються найбільші напруження. 

Зв’язка покриття має проходити протягом першої доби у волозі при температурі мінімум 2 градуси. Основа покриття повинна бути ретельно очищеною та зволоженою. 

Варіанти гідроізоляції бувають різними, залежно від типу конструкції. Для бетонних конструкцій, на які діє тиск води, потрібно втирати перший шар спеціальною щіткою  з розходом суміші приблизно 0,8 кг/м2 , тобто один мішок - 25 кг на 31 м2 . Перед початком роботи вода повинна випаруватися так, щоб поверхня змінилася із мокро-блискучої на волого-матову. Другий шар наноситься з таким самим розходом перпендикулярно до першого, тією ж щіткою, через дві з половиною години після висихання. 

На кількість шарів впливає багато чинників: передбачуваний тиск води, гладкість поверхні, нанесення гідроізоляції з обох боків/з одного тощо. Зазвичай гідроізоляційні матеріали для бетону наносять з обох боків. 

Після нанесення потрібно утримувати покриття у вологому середовищі до десяти днів, найкраще під поліетиленовою плівкою.

Замовити послугу проведення гідроізоляції або суміш HYGROSTOP можна на сайті інтернет-магазину ПП ДИГОДЮК. Ми пропонуємо лише сертифіковану продукцію, перевірену часом. Працюємо по всій території України. Щоб зв’язатися з нами, зателефонуйте за номером, вказаним у розділі "Контакти". 

Запрошуємо до співпраці усіх зацікавлених! Не варто зволікати!