Для кожної конструкції є свій тип оптимальної гідроізоляції. На це впливають такі чинники, як наявність тиску води, гладкість поверхні, якість бетону. 

Компанія ПП ДИГОДЮК рекомендує клієнтам використовувати суміш Hygrostop. При гідроізоляції фундаментів, на які діють тільки атмосферні умови, а не тиск води, потрібно наносити матеріал особливим способом. На поверхню спеціальною щіткою або розпилювачем наносять перший шар товщиною приблизно 0,4 мм, при цьому розхід - 0,8кг на м2. 

При гідроізоляції верху бетонної плити через посипання треба зробити поверхню максимально гладкою, підготувати, бажано ущільнити. Посипати сухим матеріалом потрібно через сито з дірками #2мм, розхід 1кг/м2. Рівень зволоження має бути таким, щоб при потраплянні на поверхню матеріал ставав темним матово-вологим. В жодному разі не застосовуйте зволоження струменем води, краще використати метод мокрого туману. 

Гідроізоляція верху бетонної плити через затирання також має свої особливості. Посипати треба через сито #2мм Hygrostopоm - розхід 0,8кг/м2 (для тераси) або 1,6кг/м2 (коли діє тиск води) свіжозбетоновану залізобетонну плиту, коли каблук гумового взуття входить на 2 см, потім затерти металевою теркою. Працювати потрібно обережно, щоб не лишати борозни для подальшого її бетонування. 

Гідроізоляція з-під фундаментної плитки відбувається іншим методом. Викладається плівка-ПВХ на утрамбованому грунті і виготовляється бетонна підготовка товщиною 5 см. Далі кладеться армування та бетонна опалубка. Перед виливанням фундаментної плити посипати через армування. Допустимі пропуски в посипці по бетонній підготовці до 5cм. З верхньої сітки змітається матеріал. Після цього заливається бетон. 

Гідроізоляція бетону повинна виконуватися комплексно. Починати варто з місць, які не залиті водою, елементів конструкції, які розміщені вище, а закінчувати найнижче розміщеними елементами поверхонь. Покриття наноситься на півметра вище від рівня води. 

Після покриття зберігайте достатній рівень вологості на конструкції протягом 5-10 днів. У цьому вам допоможе поліетиленова плівка. Також необхідно декілька разів на день зволожувати поверхню водним туманом. Грунтом можна засипати через дві доби. Наповнювати резервуар через п’ять діб.

Якщо вам досі не зрозуміло, як виконати гідроізоляцію, чи ви думаєте, що вам таке не під силу, то зателефонуйте спеціалістам компанії ПП ДИГОДЮК. Ми пропонуємо послугу гідроізоляції та успішно реалізуємо суміші Hygrostop. Про них детальніше можн дізнатись на нашому сайті. 

Телефонуйте!