Прес-форма - це пристрій, завдяки якому можна отримати вироби різної конфігурації з металу, гуми, пластмас та інших матеріалів. Процес формування виробів здійснюється за допомогою матриці потрібної форми та розмірів.

Різновиди прес-форм.

1. За конструктивними особливостями:

- ручні, автоматичні та напівавтоматичні;
- знімні, напівзнімні та стаціонарні;
- з вертикальною та горизонтальною площинами розняття;
- з однією або кількома площинами розняття.

2. За призначенням:

- прес-форми прямого просування призначені для полімерних матеріалів. Матеріал подають в матрицю, де він нагрівається та стає пластичним. Під дією пуансона він ущільнюється. Такі прес-форми краще підходять для нескладних виробів з гуми чи пластику.

- прес-форми ливарного пресування для лиття під тиском. Прес-матеріал надходить з завантажувальної камери в формоутворювальну порожнину, де і здійснюється процес формування виробу. Такий клас прес-форм використовують для виробництва будь-якого рівня складності.

Технологія лиття у прес-форми.

Лиття у прес форми залежить від матеріалу та вимог, які мають бути реалізовані в кінцевому результаті. Відповідно до цього підбирається необхідний температурний режим, який має підтримуватися всередині форми. Для регулювання температури існують канали охолодження, по яких пускають воду.

Процес лиття відбувається в такій послідовності:

1. плавлення та дозування матеріалу;
2. змикання форми;
3. вливання розплавленого матеріалу;
4. витримка під тиском;
5. охолодження виробу;
6. розкриття форми;
7. витягування готового виробу.

Технологія пресування.

Процес пресування можна розділити на високотемпературне або гаряче та низькотемпературне (холодне). Технологія виготовлення виробів таким способом відрізняється лише тим, що під час гарячого пресування матеріал поміщають в розігріту форму. Холодне пресування здійснюється на тонких матеріалах, завтовшки 4-6 мм, тому розігрівання непотрібне. Після того, як матеріал помістили в прес-форму, опускають плунжер і форма замикається. Матеріал під дією пресу (та температури) розтікається і заповнює порожню форму, набуваючи її вигляду. Потім плунжер пресу підіймають та виймають готовий виріб.

Прес форми для лиття пластмас під тиском мають бути гладенькими та без дефектів, також потрібно дотримуватися температурного режиму, аби готовий виріб був ідеальним. Компанія "Форма-Плюс" займається виготовленням вирубних штампів та прес-форм, які широко застосовуються в різних промисловостях. Також ми здійснюємо вакуумне формування та термоформування. Завдяки сучасному обладнанню та кваліфікованим фахівцям, ми реалізуємо товар високої якості за хорошими цінами.

Замовлення приймаємо з усієї України, Європи та країн СНД. Кожне замовлення має індивідуальну вартість, на яку впливає складність замовлення. Для оформлення замовлення завітайте на сайт компанії або телефонуйте за контактним номером.