Для сфери послуг характерна багатогранність. Діяльність в цій галузі має велику кількість напрямків і різновидів. Найбільш поширеним і перспективним видом діяльності в сфері обслуговування є догляд за зовнішністю. Кожен, хто бажає бути успішним в цій сфері, задається питанням: як відкрити перукарню або салон краси?

Щоб реалізувати свої бажання і відкрити салон краси з нуля, потрібно володіти певними знаннями, необхідними для складання бізнес-плану, а також для ефективної і правильно спланованої організації своєї діяльності.

Перш за все, у вас повинна бути ідея, яка, можливо, здаватиметься божевільною та нездійсненною, проте головне - вірити в себе та в свої сили. Ідея з відкриття салону краси завжди вдала, адже подібні послуги завжди актуальні. Проте потрібно подумати, чим саме ваш салон буде кращим за інші, обдумати всі «за» і  «проти» та скласти бізнес план, в якому вирахувати витрати та доходи від салону та за який період він окупиться.

Всі ми знаємо, що постійними клієнти стають лише у тому салоні, де послуги дійсно якісні і на висоті. Тому, мабуть, найбільш важливою складовою успіху є вибір обладнання, відповідного приміщення і, звичайно, персоналу.

Приміщення для салону може бути різним: головне, щоб воно відповідало усім протипожежним вимогам і нормам та було зручно розташованим.

Кожен салон повинен бути укомплентований необхідними меблями, обладнанням та матеріалами. Як людину зустрічають по одягу, так салон спочатку оцінюють по зручності місця для очікування. Подбайте про зручні крісла та дивани для клієнтів, вішалки для одягу, місце, де можна буде залишити сумку, та інші нюанси.

Крім цього, вам потрібно обладнати місце для адміністратора (зручний стіл і стілець, стелаж для каталогів тощо) та для відпочинку майстрів.

Тип обладнання залежить від послуг, які ви плануєте надавати, а його кількість - від чисельності персоналу, що працює в салоні краси. 

 Мінімальний набір для організації робочого місця перукаря включає в себе перукарське крісло, дзеркало, мийку і шафку, в якій будуть зберігатись робочі інструменти. Обов'язковим робочим інструментом для перукаря є стерилізатори, сушуари, фени, гребінці, ножиці, машинки для стрижки, плойки. Також не слід забувати про шампуні, кондиціонери, маски та спреї для волосся.  

Для майстра по манікюру потрібно встановити манікюрний стіл, крісло, підставки та лампи для манікюру, фрезери тощо. Для надання послуг педикюру треба придбати педикюрне крісло, ванночку та інше. Щоб надавати послуги масажу, теж необхідне відповідне обладнання.

Дуже важливим є правильний  підбір персоналу. Врахуйте, що надання медичного обслуговування, проведення масажних і косметологічних процедур вимагають наявності спеціалізованих знань.

Для салону краси без спеціалізованих послуг основною вимогою до персоналу є його компетентність у наданні послуг. 

Допомогу по відкриттю салонів краси надає компанія «BEAUTY BISINESS», яка є провідною консалтинговою фірмою в сфері індустрії краси.

Ми можемо укомплектувати салон краси обладнанням всіх виробників-брендів, представлених на ринку сфери краси, адже у нас понад 5 тисяч позицій відповідних товарів. А все інше - вже за вами. І хай ваш бізнес буде успішним!

Детальнішу інформацію дивіться на сайті.