Для багатьох майстрів по манікюру фрезер став незамінним помічником у їх роботі. Якщо ви тільки починаєте свою діяльність у ціій сфері, то, напевно, маєте безліч питань. І одне з них - як вибрати фрезер для манікюру? Спробуємо для початку вияснити, що таке фрезер.

Фреза для нігтів - це спеціальний електричний інструмент, який спрощує роботу майстра. Основне призначення фрези - це корекція нарощених нігтів. Але нерідко їх застосовують для обробки кутикули і шліфування.

Серед безперечних переваг апаратного манікюру- безболісність і безкровність, економія часу (процедура проводиться приблизно 30 хвилин), можливість вирівняти поверхню, корекція форми натуральних і нарощених нігтів, уповільнення росту кутикули, зменшення вірогідності розшарування нігтів, висока гігієнічність, відсутність ризику занести інфекцію. Після процедури виключені задирки і подразнення, а лак тримається протягом довгого часу, так як на нігтьову пластину під час апаратного манікюру не потрапляє вода .

В залежності від мети застосування і потужності, фрезери можна поділити на 3 категорії:
1. Найпростіший варіант. Фреза для манікюру. Набір стандартних функцій з потужністю до 30 Вт і швидкістю до 2000 оборотів в хвилину. Використовується виключно для обробки нігтів на руках.

2. Універсальна фреза для всіх процесів по шліфовці, спилюванню і поліровці. Потужність апарату - від 30 до 60 Вт, а швидкість - до 35000 обертів.

3. Професійні інструменти для повного комплексу по догляду за нігтями, потужністю від 60 до 100 Вт і швидкістю до 45000 обертів.

Під час маніпуляцій робоча рука повинна розміщуватися на твердій опорі, адже фреза для манікюру досить важка. Видалення кутикули або шліфування нігтів потрібно проводити плавними ковзаючими рухами. Кут нахилу ручки має бути паралельним поверхні робочого столу. Сила натиску залежить від особливостей насадки і матеріалу. Але вона не повинна бути дуже інтенсивною.
Якщо поверхня нігтя дуже нагрівається і відчувається печіння, просто збільшіть швидкість обертання, щоб зменшити силу тиску на нігтьову пластину.

Якщо ви прийняли рішення про купівлю фрезера, слід вивчити всю інформацію про цей інструмент, визначитися з метою і місцем використання приладу (тобто де саме ви його будете використовувати, в салоні чи вдома); врахувати робочу потужність апарату та особливості обертання насадок, робочий хід, наявність додаткових функцій, писососа та ін. При виборі апарата потримайте його в руці, адже для якісної роботи користування приладом не має викликати у вас дискомфорту. Вирішіть, скільки грошей ви готові витратити на фрезер. Його ціна залежить від можливостей та функціональності.

Купити фрезу для нігтів, манікюрний стіл, а також інше обладнання для салону краси можна в компанії «BEAUTY BISINESS» за доступними цінами.

Ми можемо укомплектувати салон краси обладнанням від усіх виробників, що представлені на ринку, адже у нас понад 5 тисяч товарів з гарантією від 6 місяців.

Детальнішу інформацію дивіться на сайті.