Стопа у дитини дуже вразлива, адже, як і весь дитячий організм, лише формується. Тому так важливо вчасно проводити профілактику, особливо коли спостерігаються навіть найменші деформації дитячої ніжки. Для правильного розвитку ніг та здоров'я дитини у майбутньому варто задуматись про покупку ортопедичного взуття або хоча б придбати спеціальні устілки для дітей. Не зайвим буде спеціальне взуття і для дорослих.

Навіщо? Воно допоможе зменшити навантаження та тиск на нижні кінцівки, розподіляючи їх різномірно. Особливо це важливо для людей з надмірною вагою.  

За статистикою Міністерства охорони здоров’я, понад 80 % дітей стикаються з хворобами та неправильним розвитком ніг. Проблеми з розвитком опорно-рухового апарату, артрит, артроз - це не завжди хвороби літніх людей. Навіть маленькі діти страждають на такі недуги. Не говоримо вже про таку поширену проблему, як плоскостопість. Дехто вважає такий дефект стопи дрібницею, не вартою уваги. А даремно: від неправильного розвитку стопи страждає весь опорно-руховий апарат. 

Отже, ортопедичне взуття потрібне як дорослим, так і дітям. Залежно від своїх функцій, все взуття можна класифікувати на;

- лікувальне (при хворобах опорно-рухової системи);

- профілактичне (для попередження розвитку хвороб).

Навіть абсолютно здоровим людям важливо правильно підбирати взуття. Адже це впливає на якість нашого життя: якісне ортопедичне взуття створює комфортні умови для пересування, активного відпочинку, занять спортом тощо. 

При виборі дитячого взуття є основне правило, яке дуже часто порушують батьки. В жодному разі не можна купувати взуття "на виріст". Довжина і  устілка повинні ідеально повторювати кожен вигин дитячої ніжки. Це неможливо при неправильно підібраному розмірі. 

Отримати консультацію від справжніх фахівців та замовити устілки для дітей та ортопедичне взуття для будь-якої вікової категорії можна на сайті магазину "Ваше здоров’я". Ми вже багато років успішно займаємося продажем товарів для вашого здоров’я та краси. Детальніше ознайомитись із ними можна в нашому каталозі. 

Це досить зручно, адже ви можете купити якісні товари прямо з дому. Ми пропонуємо як зимові, так і літні варіанти в широкій колірній гамі. Ціна залежить від виробника. 

Також у нас діють вигідні умови оплати та доставки. При замовленні на суму від 1000 гривень ми швиденько відправляємо товар через "Нову Пошту" у ваше місто абсолютно безкоштовно. Працюємо по всій території України. При бажанні клієнта можна скористатись поштовими сервісами "Ін-тайм" або "Делівері". Про оплату запитуйте в наших консультантів. 

Чекаємо ваших дзвінків та замовлень з нетерпінням! Не варто зволікати!