Справді хороший автоклав, який прослужить довго, ви можете придбати у компанії "УКРПРОМТЕХ-Спецсталь". Спробуємо визначитися, як обрати автоклав саме для ваших потреб. Отже, за якими критеріями потрібно обирати і чого уникати?

Конструкція дна і верху автоклава.  Якщо прилад має пласке дно чи верх, знайте, що така конструкція не витримує тиску, тому неминуче відбудеться деформація автоклава. Варто знати, що будь-які ємності, які працюють з тиском, понинні мати еліптичне дно та верх. Така форма не лише вбереже автоклав від деформацій, але й легко впорається з будь-якими навантаженнями. Тому звертайте увагу на цей аспект при виборі автоклава.

Якість матеріалу. Усім відомо, що нержавіюча сталь низької якості дуже швидко псується, ржавіє та гниє. До того ж під впливом високих температур цей процес відбувається швидше. Ще однією проблемою є те, що автоклав, виготовлений з неякісної нержавійки, може прогоріти. Тому при виборі варто звернути увагу на марку нержавіючої сталі. Поцікавтеся у продавця чи менеджера-консультанта, що це за нержавійка та про країну-виробника сталі. Якщо Ви не впевнені, можна попросити документ-сертифікат, який підтвердить (або навпаки) якість матеріалу, з якого виконаний автоклав. Нержавіюча сталь - це досить дорогий матеріал, який потребує особливої обробки, тому важливим аргументом при виборі автоклава є і його ціна (занадто дешеве не може бути якісним).

Зварка. Це не лише естетичний момент, тому на неї теж потрібно звернути особливу увагу. Найнадійнішим та найбільш зручним способом є зварка в аргоновому середовищі з нержавіючою присадкою. Однак цей спосіб є досить затратним та вимагає залучення кваліфікованих фахівців. Метал виробу повинен бути проварений з двох сторін, а шов не має бути поверхневим. Важливим у конструкції автоклава є сам шов. Багато виробників зашліфовують шов, що навіть не видно, де він був. Звичайно, це виглядає гарно, однак з технологічної точки зору так робити не варто. Ємність працює під тиском, тому шов має залишатися. Місце зварки та якісний шов є найнадійнішим місцем конструкції, здатним витримувати надмірні навантаження.

Комплектуючі до автоклавів. Часто виробники, нехтуючи мірами безпеки, встановлюють на автоклави дешеві взривні клапани та манометри, зазвичай виготовлені в Китаї. Трапляється, такі манометри показують неправильну температуру, а від цього може постраждати Ваша консервація. Дефект аварійних клапанів є дуже поширеним: спрацьовує такий клапан вже при 3 атм, коли рекомендованими є 6 атм. Це призводить до псування та втрати продукції.

Важливою є інформація про самих виробників автоклавів: де знаходиться та скільки часу на ринку підприємство. Також на сьогодні досить інформативними можуть бути відгуки користувачів тієї чи іншої продукції, які легко знайти в інтернеті.

 В комплект автоклаву обов'язково повинна входити інструкція, техпаспорт та гарантійний талон на товар.

Дослухаючись до наших порад, Ви зможете не лише вберегтися від покупки неякісного товару, але й заощадите власні кошти. Наша компанія знає усі особливості та технології виготовлення якісних автоклавів різного призначення. Для їх виготовлення ми використовуємо високотехнологічне сучасне обладнання, тому можемо з легкістю реалізувати автоклав будь-якої складності. Серед асортименту, представленого на нашому сайті, ви можете знайти автоклав для стерилізації, електричний автоклав для консервування, побутовий та промисловий автоклав, а також ми можемо реалізувати виготовлення автоклавів з урахуванням Ваших побажань.

Замовити автоклав електричний побутовий Ви можете на нашому сайті. Для цього скористайтесь корзиною або зателефонуйте за контактними номерами, вказаними на сайті.