Не знаєте, що таке кисневий концентратор і для чого він потрібний? Обов’язково читайте далі. Адже це дійсно дієвий прилад, який може допомогти багатьом людям.

Цей прилад призначений для вироблення кисню із  атмосферного повітря. Чистий отриманий кисень застосовується для лікування пацієнтів, які мають проблеми з дихальною системою. Також іноді буває потреба наситити організм чистим киснем.

Медичний кисневий концентратор використовується при загостренні бронхіальної астми, обструктивному бронхіті, ГРЗ, ГРВІ, в операційних палатах, палатах інтенсивної терапії і реанімації, в фізіотерапевтичних відділеннях - для приготування кисневих коктейлів. 

Використання кисневого концентратора полегшує життя багатьом людям. Сучасні моделі бувають і портативними, виробляють до 5 л кисню за хвилину. Така потужність дозволяє хворим людям вести активний спосіб життя, вільно гуляти, ходити в магазин та взагалі - повноцінно жити. 

У хворих на хронічну кисневу недостатність бувають раптові приступи, і тут на допомогу приходить саме портативний концентратор. Так можна легко уникнути небезпечної ситуації, якщо він завжди буде під рукою. 

Але киснево-дихальний апарат необхідний не тільки хворим. Прийом кисневих коктейлів буде корисним для вагітних, для людей із зайвою вагою, тютюновою залежністю, літнім людям. 

Перед вибором приладу потрібно звернути увагу на такі аспекти:

- функція регулювання потоку та зволоження отриманого повітря (обов’язково повинна бути);

- при відключенні живлення має бути виключене переривання процедури;

- кількість кисню, що виробляється (продуктивність); портативний концентратор має виробляти мінімум 4-5 літрів кисню за хвилину;

- зверніть увагу на наявність ручок і роликів (для домашньої моделі);

- прилад має якнайдовше працювати автономно;

- рівень шуму не має перевищувати 25 дБ, особливо якщо плануєте нічне використання;

- повна комплектація (фільтри, канюлі, шланги тощо);

- гарантія від 3 до 5 років (стандартна). 

Інструкція користувача регламентує порядок роботи з концентратором. Точне її дотримання зробить роботу з апаратом безпечною та ефективною.

Замовити дійсно якісний кисневий концентратор можна в інтернет-магазині "Ваше здоров’я". Наші прилади для виробництва кисню максимально відповідають вищевказаним характеристикам. 

Обов’язково перегляньте наш каталог. Ви зможете замовити високоякісну медичну техніку та товари для вашого здоров’я за приємними цінами. Пропонуємо товари для домашнього та професійного використання. Працюємо по всій території України. 

Телефонуйте нам!