Якість повітря, яким ми дихаємо, дуже впливає на наше здоров'я та самопочуття. Особливо це стосується осінньо-зимового періоду, коли переважну більшість часу люди проводять в теплому закритому приміщенні з сухим спертим повітрям.

Що ж робити, адже взимку відмовитися від опалення і жити з відкритими вікнами - це практично нереально. На допомогу прийде зволожувач повітря.

Такі пристрої здатні не просто зволожити повітря, але й нейтралізувати дрібні шкідливі частинки - віруси, бактерії, пил, тютюновий дим, мікроорганізми. Як це діє? Саме ці шкідливі частинки мають властивість притягуватись одна до одної, далі вони осідають з крапельками вологи і перестають бути для вас небезпечними. 

Зволожувач повітря побутовий чи кімнатний при постійному використанні допоможе тримати в чистоті повітря та регулювати рівень бажаної вологості. А це, в свою чергу, дозволить не лише дихати на повні груди, але й вберегтись від багатьох хвороб, вірусних інфекцій. Для людей, які страждають алергією, є зволожувачі, які мають додаткову функцію очищення повітря.

А ще - маленький секрет від власників зволожувачів. Вони економлять на опаленні та споживають меше електроенергії! Як? Коли повітря дуже сухе, ми відчуваємо холод. А якщо воно буде достатньо зволоженим, то вам точно буде тепло. 

Покупка зволожувача для родини із маленькою дитиною обов’язкова. У вологому середовищі немовля буде почуватися комфортніше, і спокійна ніч вам гарантована. Також це сприятливо вплине на розвиток дихальної системи і допоможе уникнути проблем в майбутньому. 

Зволожене повітря допоможе уникнути носових кровотеч. Люди, які до цього схильні, можуть відзначити, що крововиливи частішають взимку. Причина? Сухе повітря! Після покупки  зволожувача ви можете назавжди попрощатися з цим неприємним явищем. 

І ніякого хропіння! Вологе повітря пом’якшує стінки гортані, носа, запобігає висиханню горла і, відповідно, зменшує інтенсивність хропіння, а часто повністю йому запобігає. 

Ніякі гелі для душу, скраби, креми і тому подібне не зроблять вашу шкіру такою красивою, природною і гладкою, як це зробить зволожувач. І головне, вам нічого не треба робити, просто відпочивайте і насолоджуйтесь ефектом. Забудьте про сухі руки та потріскані губи. 

Це ще не всі переваги цього пристрою. Повністю відчути ефект, який створить хороший недорогий зволожувач повітря, можна після його покупки. Замовити можна в інтернет-магазині "Ваше здоров’я". Просто заходьте в каталог та вибирайте. Доставка по всій території України. 

Телефонуйте просто зараз!