Сьогодні все більшої популярності набувають речі, вишиті вручну: одяг, взуття, предмети інтер'єру і прикраси від авторів hand made.

Колись в Україні вишивкою займалися в основному в сільській місцевості в осінньо-зимовий період, коли роботи на землі закінчувалися і з'являвся час і для рукоділля. Дівчата вишивали собі рушники для весільної церемонії, закладаючи в них символи щасливого сімейного життя, блузи, штори і просто картини. Є в процесі вишивки щось магічне.

Сьогодні культура вишивання міцно вплелася в сучасні модні тенденції. Фантазія майстринь дала життя на полотні не лише кольоровим ниткам, але й бісеру, намистинам і навіть стрічкам.

Все більшої популярності набирають різні виставки і ярмарки ручної роботи, де умільці представляють плоди своєї творчості, цінителі можуть вибрати для себе ексклюзивну річ, а хтось - просто подивитися і отримати натхнення.

Політ фантазії деяких дизайнерів вийшов далеко за межі сучасного розуміння вишивки. Чарівні стібки дивовижним чином у них складаються в мініатюри на тенісній ракетці, троянди на сковорідці, яєчню на шматку хліба і навіть яскравий рослинний орнамент на рентгенівському знімку.

Хтось "малює" нитками начерки пейзажів під час подорожей або створює повітряні морські фігури в 3д просторі.

Дизайнери творчої майстерні "Барвиста Вишиванка" також не стоять на місці.

Ми намагаємося об'єднати нові творчі віяння і при цьому зберегти класичні етнічні мотиви в первозданному вигляді, якими вони дійшли до нас через покоління. Адже в українській вишивці кожен орнамент і візерунок несе своє зашифроване значення, немов таємне послання від предків. Кожен українець, що шанує свій рід, неодмінно має у своєму гардеробі вишиванку. Комусь вона передалась у спадок від бабусь-прабабусь, а хтось усвідомлено вирішив придбати для себе національний атрибут.

Сьогодні з легкістю можна купити вже готовий вишитий одяг, але багато жінок вважають за краще зберігати таїнство цього процесу і беруться за вишивку самостійно. Адже вишиванка служитиме не один рік. І багато хто вірить, що енергетика і думки вишивальниці закладаються в сам візерунок у процесі роботи.

В результаті виходить не лише ексклюзивна річ, але й свого роду оберіг.

Якщо ви ніколи не пробували вишивати, але дуже хочете спробувати - наші заготовки для вишивки прийдуть вам на допомогу. У каталозі "Барвиста Вишиванка" ви знайдете жіночі вишиванки, заготовки для вишивки бісером сорочки, рушники, заготовки для плаття, дитячі вишиванки, схеми вишивки бісером картин і навіть клатч.

Детальніше дивіться у каталозі.