Лохина – дуже корисна ягода, яка не настільки давно стала популярною в Україні. В основному росла вона серед боліт, лісів, у північних холодних районах різних країн. Та завдяки тому, що були виведені сорти, які можна садити на присадибній ділянці, зараз лохина стала доступна для всіх садоводів та городників. Аби отримати гарний врожай (а один кущ може дати до 1, 5 кілограми ягід), потрібно придбати якісні саджанці лохини.

Саджанці лохини високорослої: справжній винахід для домашнього рослинництва.

Лохина – доволі специфічна рослина, яка потребує спеціального ґрунту і догляду. Саджанці лохини купити – це лише пів справи, її ще треба правильно вирощувати. Ягода не дуже морозостійка, тому потрібно слідкувати аби зимою вона не підмерзала. А при посадці, саджанці лохини варто поміщати там, де сонячна сторона, немає вітру і взимку не має сильних заметілей та наметів снігу. Крім того, саджанці рослини високорослої – це найбільш популярний сорт цієї ягоди. Висаджувати кущі варто у кислий торф: він має мати кислотність від 3.5 до 4.5 рН. Також варто звертати увагу і на склад ґрунтів: або торфяно - болотяні або торфяно - піщані. Тобто, земля має бути максимально наближена до тієї в якій лохина росте в природних умовах.

Саджанці лохини високорослої потребують мульчування ґрунту. Для цього використовують тирсу, яку укладають навкруги куща. Кущики потрібно зволожувати, але робити це в міру. Ягідка практично не потребує мінеральних добрив.

Саджанці лохини оптом: придбайте здоров’я.

Ягідки лохини дуже корисні: вони мають у своєму складі вітаміни А, В, С, РР, кальцій, фосфор, залізо та багато інших поживних речовин. Ця рослина дуже корисна для шлунково-кишкового тракту, головного мозку, системи кровообігу, зору, імунітету. Саме тому саджанці лохини купити – це вагомий внесок для покращення свого здоров’я та якості життя.

У нас в інтернет магазині можна придбати саджанці лохини оптом. Ми пропонуємо найбільш популярні сорти ягоди, які продаються вже у горщиках, пакетах та готові до висаджування у ґрунт. Ви можете замовити у Кліома Сервіс саджанці лохини сортів:

  • Патріот
  • Чантиклер
  • Блюголд
  • Спартан
  • Блюкроп
  • Берклі
  • Дюк
  • Бонус

Придбати саджанці лохини оптом – це дуже вигідно, бо дозволить засадити значну частину території  і отримати гарний врожай. Крім того, через не надто велику поширеність цієї ягоди, вирощувати її на фермерських господарствах дуже прибутково. Ця ягода дорога і популярна серед споживачів. Її обожнюють їсти сирою, заморожувати, готувати з неї варення та десерти. Саджанці лохини, купити які можна у інтернет магазині Кліома Сервіс – порадують вас своєю якістю, різноманітністю сортів. Окрім того, ми доставимо їх у будь – який куточок України у найшвидші терміни.