Якщо Ви живете в Україні і Ви володар сухої шкіри - є інгредієнт, який може допомогти вам боротися з цим фактом.

 

Масло Ши - це найпотужніший зволожуючий засіб для сухої шкіри. Протягом століть ця поживна електростанція підвищувала здоров'я, енергію і цілісність шкіри з її зволожуючими, протизапальними і антивіковими властивостями.

Масло Ши відбувається з плодів ши, які природним чином ростуть в деяких частинах Африки. Фрукти, що залишилися на дереві, в кінцевому підсумку падають, і тварини їдять його, залишаючи горіх для виготовлення масла ши. Зібрані горіхи висушуються гарячим сонцем. Після висихання шкаралупа розтріскується, а м'якоть всередині збирається.
Далі йде обсмажування, розмелювання, потім м'якоть збивається в насичене масло. Багато роботи йде на створення цього зволожуючого, антиоксидантного багатого масла, яке має багато переваг для шкіри.

1. Зволоження: Масло Ши містить вітаміни А і Е, мінерали і незамінні жирні кислоти, які надають йому здатність заспокоювати, зволожувати і балансувати вашу шкіру. Масло ши
 відомо як ефективний зволожуючий крем для сухої шкіри, екземи та навіть потрісканих губ. Масло Ши може навіть допомогти пом'якшити потрескавшуюсю, суху шкіру на п'ятах, ліктях і колінах.

2. Протизапальна: масло ши має природні протизапальні властивості, які допомагають зменшити запалення шкіри і загоюють подряпини, порізи і опіки; знімають сонячні опіки і висипання; від укусів комах; і полегшують біль від втоми м'язів і артриту. І давайте не будемо забувати, що в дослідженні, проведеному в 2010 році, дослідники прийшли до висновку, що «горіхи з ши і жир ши (масло ши) становлять значний джерело протизапальних і протипухлинних препаратів».

3. Поліпшення властивостей колагену. Масло Ши використовується протягом століть, щоб допомогти зменшити ознаки зморшок. Незамінні жирні кислоти, що містяться в олії Ши, допомагають підтримувати природне вироблення колагену вашої шкіри, відновлюючи його пружність і еластичність. Американський інститут масла Shea Butter навіть стверджує, що застосування масла Ши буде зменшувати поява зморшок всього за чотири-шість тижнів.

Тепер, коли ви виявили цей секретний Суперфуд для своєї шкіри, знайдіть його в списку інгредієнтів в наших продуктах, які ми створили для Вас, знаючи, що це допоможе захистити і відновити вашу шкіру.