Процес виробництва соняшникової олії досить складний та довготривалий і потребує використання лише якісного обладнання. Варто зазначити, що це безпрограшний бізнес, адже ринок збуту необмежений і відсутні відходи.

Щоб успішно здійснити переробку насіння, потрібно використовувати лише таку сировину, де вміст сміття не перевищує 1%. Насіння проходить додаткову очистку, сушку і відділення шкірки від серцевини. Будь-яку рослинну олію, зокрема, соняшникову, можна виготовляти двома способами - екстрагування та віджимання. 

Для віджимання потрібно нагріти мезгу до температури 100-110 °С, при цьому помішувати її та зволожувати. Далі сировину відправляють у шнекові олійні преси, де відбувається процес віджимання. Соняшникова олія, яка отримана методом віджимання, має характерний запах і смак, перед розливом її відстоюють і фільтрують. Макуха, що залишається після віджимання, йде на корм худобі. Також залишається шрот, який є твердим, знежиреним відходом. Розчинник з отриманих продуктів відганяють за допомогою дистилятора і шнекового випарника. І навіть кінцевий продукт проходить подальшу обробку. 

На полиці магазинів найчастіше потрапляє рафінована олія, яка позбавлена домішок. Вона також не має кольору, запаху, смаку. Після всіх етапів виробництва в ній залишаються лише незамінні жирні кислоти. 

Весь процес виготовлення соняшникової олії у наш час повністю автоматизовано. Щоб його почати, необхідно скласти грамотний бізнес-план і не упустити жодної важливої деталі. Також варто особливо потурбуватися про якість обладнання для виробництва соняшникової олії. Ви можете замовити все необхідне у нашому інтернет-магазині. Ми пропонуємо багато моделей маслопресів, які вам точно знадобляться. Під час роботи такого маслопресу  використовується метод «холодного пресування", завдяки чому ви отримаєте харчову олію та макуху. До речі, макуха дуже цінується в сільському господарстві. Плюсом є те, що наші маслопреси дуже потужні, адже здатні працювати цілодобово. 

Також можна замовити якісний екструдер, який підійде не лише для соняшникової олії, але й для інших. Для цього вам потрібно знайти в каталозі універсальний (є соєві, кормові, зернові). 

В асортименті і сушарки, і жаровні, і вібросита, і фільтри, і дробарки, і котли-утилізатори, і охолоджувачі ОС, і транспортери. Просто заходьте і вибирайте. В нас помірні ціни, а це дуже важливо для тих, хто лише хоче відкрити свій бізнес. 

Ми працюємо по всій території України. Доставку здійснюють провідні транспортні компанії.

Запрошуємо до співпраці!