Сьогодні неможливо уявити наше життя без олії. Для приготування цього продукту потрібно витратити багато часу і мати спеціальне обладнання. Найважливішим при виготовленні олії є маслопрес. Він є незамінним для отримання олії з продуктів рослинного походження, таких як соняшник, ріпак, соя тощо.

Це обладнання класифікується на первинне і остаточне, тобто існують моделі маслопресів, які забезпечують попереднє віджимання. Це називається фотопресування. Маслопрес складається з таких елементів, як вал шнекового типу, камера зеерного типу, механізм, який регулює товщину макухи, та електричне обладнання, завдяки якому все працює. 

Принцип роботи, на перший погляд, складний. Заздалегідь підготовлена мезга проходить в трубу живильника, і звідти потрапляє в зеерну камеру. Кількість, яку здатна прийняти камера, обмежена, саме тому вхід в камеру перегороджує заслінка, що регулює масу мезги. Для безперервної роботи потрібно постійно контролювати її кількість. 

Зеерна камера ребриста всередині, адже це сприяє якісному виділенню олії з мезги, оскільки ребра камери запобігають обертанню сировини разом зі шнековим валом. Це сприяє правильному обертанню мезги. Маса і вал впливають один на одного і, відповідно, збільшується сила тертя, тому з мезги виділяється більша кількість олії. 

В зеерній камері є спеціальні отвори, які дозволяють олії витікати в резервуар, який установлений внизу. Після того, як цикл закінчується, олія видається з резервуара на подальшу переробку. При цьому в камері залишається пресована макуха. 

Оскільки процес дійсно складний, не кожне обладнання впорається з таким навантаженням. Ціна на маслопрес може бути різною, адже на це впливають характеристики, комплектація.

Заходьте в каталог нашого інтернет-магазину. Тут ви можете ознайомитись з різними моделями маслопресів та іншим обладнанням для виробництва рослинної олії. 

Зверніть увагу на маслопрес холодного віджиму МП-700. Він дуже продуктивний, виробляє 12 тонн за добу. Він створений для використання тільки в закритих приміщеннях. Температура сировини, що надходить на цей экспеллер, повинна бути не менше 50°С, а вологість 6-7 %. 

Ми доставляємо обладнання по всій території України. Виконуємо самостійно монтаж і налаштування обладнання для початку роботи. Ви зекономите, адже не потрібно шукати фахівців для цього. Після покупки ми не покинемо вас напризволяще! Завжди надаємо клієнтам технічну підтримку при потребі. Співпрацювати з нами - приємно та вигідно. 

Чекаємо замовлень!