З настанням літа тема покупки та установки кондиціонера в квартирі чи в офісі стає більш актуальною. На сьогоднішній день можна вибрати з величезної кількості брендів і моделей різних класів і типів саме той, який буде вам зручним і вигідним у користуванні.

Основними характеристиками кондиціонера повітря є його тип конструкції та потужність. Всі системи кондиціонування можна розділити на пристрої побутового, напівпромислового та промислового призначення. До побутових відносяться кондиціонери малої і середньої потужності (до 7 кВт), що використовуються для охолодження невеликих приміщень - до 50-80 м2 (спліт-системи і моноблочні кондиціонери). Для охолодження великих площ (від 100 м2 і вище) використовуються кондиціонери великої потужності - пристрої напівпромислового та промислового призначення.

Спліт-системи за типами внутрішніх блоків в свою чергу поділяються на настінні, підлогово-стельові, колонні, касетні та канальні. Для їх встановлення обов'язкова наявність системи припливно-витяжної вентиляції.
Моноблокові бувають віконними та мобільними. Іноді такі установки шумлять, що може потривожити вночі або вранці, але добре справляються зі своєю роботою.

Вибрати кондиціонер повітря слід за декількома параметрами: тип, потужність, продуктивність, шум, фільтрація повітря, режими роботи, виробник та дизайн.

Потужність - один із найважливіших факторів, який визначає справність і якість роботи кондиціонера. Вона прораховується залежно від площі приміщення, кількості техніки, яка виділяє тепло, теплоізоляції та кількості осіб, які проживають на території житла.

Для кондиціонера важливо, скільки кубів повітря він буде пропускати — чим вище, тим краще. Що стосується шуму, то до межі в 34 дБ його буде майже не чутно. Також важливим фактором для таких конструкцій є наявність фільтрів для очищення повітря — пиловий повинен бути змінним для миття. А для родин, де є алергіки, діти та літні люди, підійде антибактеріальний фільтр, який затримує віруси та мікроби.

При виборі якісного кондиціонера важливо звернути увагу на режими роботи - чим їх більше, тим вища вартість. Вибирати їх потрібно з власних потреб, але він повинен мати такі основні функції: самоочищення, самодіагностика, клімат-контроль, вітер і режим сну. Така установка в середньому працює близько 7 років, тому віддати перевагу варто перевіреним виробникам.

Недорого купити кондиціонер відомих провідних брендів можна в інтернет-магазині «АІРКОСС» за доступними цінами. Наша компанія займається продажем установкою, монтажем та сервісним обслуговуванням кондиціонерів в максимально короткі терміни.

Гарантія на весь асортимент від 3 до 5 років.

Безкоштовна доставка по Україні.

Детальнішу інформацію дивіться на сайті.