Останнім часом все більшої популярності серед голлівудських зірок набуває індійський макіяж. Скоро ця тенденція дійде і до нас. Якщо такий макіяж нанести правильно і використовувати для цього якісну продукцію, то виглядає це дуже гарно і привабливо. 

Правильно підібраний індійський макіяж можна навіть використовувати як повсякденний, підібравши більш приглушені кольори косметики. Очі в індійському макіяжі відіграють ключову роль: томний, таємничий, загадковий погляд, який так і манить – це природний результат правильно нанесеної косметики в індійському стилі. У цьому допоможе індійська підводка для очей. 

Каджал - це косметичний засіб для підводки і лікування повік, яке з давніх часів використовують жінки на Сході і зокрема в Індії. 
Його ще часто називають сурмою, кохлем, кайалом. Але від назви суть не міняється. Настільки виразні вії і брови східних красунь та ефектні стрілки робляться за допомогою сульфіду сурми - порошку чорного каменю, який розводять в касторовій олії. 

В Індії каджалом користуються не лише дорослі жінки, але й діти. Крім своїх косметичних властивостей, він володіє потужним лікувальним ефектом. Така підводка зніме втому з очей та знизить подразненя слизових оболонок, вилікує кон’юктивіт та служитиме як профілактика від алергії.

Завдяки тому, що до складу каджалу входять лише натуральні компоненти, ваші очі та повіки будуть виглядати молодо та свіжо. Якщо ви хочете прискорити ріст вій, то це саме те, що треба. Термін придатності цього продукту необмежений. Досить користуватися неякісною китайською косметикою, яка тільки подразнює шкіру та шкодить вашому здоров’ю. Спробуйте каджал, і ви більше ніколи не повернетесь до інших підводок. 

Є каджали у вигляді олівця, що має жирну текстуру. Це значно спрощує процес підведення очей сурмою. У складі такої підводки є різні масла: касторове, мигдальне і лікувальні добавки. Масла живлять, доглядають за віями і створюють ефект «вологих», виразних очей з ясним і глибоким поглядом.

Замовити натуральний індійський каджал можна в інтернет-магазині Chandi. Тут представлений широкий асортимент декоративної косметики від індійського виробника. Можна замовити хну, басму, органічну фарбу для волосся, маски, креми та багато іншого. Ознайомтеся з нашим каталогом просто зараз. Ціни доступні. Доставляємо по всій території України. Опт від п’яти одиниць. 

Ми чекаємо ваших дзвінків та замовлень! Не варто зволікати!