Установка кондиціонера повітря в житловому приміщенні має свої особливості. Для того, щоб така конструкція працювала без перебоїв, важливо грамотно виконати монтаж. Потрібно вибрати кондиціонер відповідної потужності, яка визначається шляхом розрахунків обсягу приміщення. Але важливе значення має сторона, на яку виходять вікна. Так, якщо це південь, в кімнаті буде тепліше, ніж в аналогічній за площею, але з вікнами на північ. Тому слід вибирати пристрій на 30 % потужніший.

Отже, спочатку потрібно вибрати час, місце та спосіб установки. Найчастіше в будинках встановлюють спліт-системи, які складаються із зовнішніх і внутрішніх блоків. Вони з'єднуються між собою трубкою, в якій знаходяться дроти та фреон.

Стандартний монтаж кондиціонера починається з установки конденсатора. Для з'єднання проводів і труб системи їх краще прибрати в короб. Виходячи з ваги зовнішнього блоку, вибирають кронштейни, які необхідно кріпити до утеплювача або міцної рівної стіни на будинку. Для захисту від опадів таку установку слід накрити козирком для подовження терміну експлуатації. Якщо ви живете на першому, другому поверхах - слід захистити кондиціонер від крадіжок решітками.

Встановлюючи зовнішній блок на багатоповерхових будинках, треба подбати про безпеку та придбати страховку. Найпоширеніший метод установки зовнішнього блоку - під вікном, що забезпечує зручний ремонт в подальшому. Також можливо встановити таку конструкцію на балконі, що захистить дренажні трубки від зовнішніх факторів.

Внутрішній блок слід розмістити якомога ближче до зовнішнього, для кращої роботи обладнання. Такий блок слід опустити на 10-12 см від стелі. Якщо проігнорувати цей фактор, то така установка буде швидко покриватись пилом та кондиціонер буде отримувати недостатню кількість повітря, що негативно відобразиться на його продуктивності. Також врахуйте, що таку конструкцію не варто встановлювати впритул до меблів, над опалювальними батареями, та подбайте про легкодоступність до нього в разі несправної роботи обладнання.

Після монтажу і підключення кондиціонера з системи видаляють вологу, повітря і перевіряють роботу системи в цілому за допомогою тестової програми.

Монтаж і установка кондиціонерів - робота важка та небезпечна, тому краще за допомогою звернутися до спеціалістів компанії «АІРКОСС». Ми займаємось продажем, установкою, ремонтом та сервісним обслуговуванням таких установок за доступними цінами та в короткі терміни.

Гарантія на продукцію від 3 до 5 років.

Доставка по Україні транспортними компаніями.

Детальнішу інформацію дивіться на сайті або телефонуйте по вказаних номерах.