На думку багатьох експертів, світлодіодна лампа - найкращий та найефективніший вид освітлення на сьогоднішній час.

В якості основного освітлювального елементу в таких лампах використовуються яскраві світловипромінюючі діоди - Light-Emitting Diode (LED), тому дуже часто діодні лампочки ще називають LED-лампами.

Світловий потік світлодіодних ламп – це кількість світла, яку випромінює дана лампа. Він вимірюється в спеціальних одиницях – люменах. Такий показник тісно пов'язаний з потужністю ламп. Чим потужніша лампа - тим більше світло вона дає. LED-лампи можуть світити від яскраво-білого до жовтого.

Для кожного приміщення потрібно вибрати свій підтон: для спалень підійдуть лампи зі спокійним жовтим відтінком, для віталень і робочих кабінетів - нейтральні білі, для технічних приміщень - холодні білі з нейтральними теплими відтінками.

Світлодіодні лампи мають досить багато переваг, таких як:

1. Низьке енергоспоживання: 10 % енергії, яку б використала лампа розжарювання, та не більше 50 % від споживання люмінесцентних ламп.
2. Тривалий час експлуатації: до 100 000 годин.
3. Високий ресурс стійкості: ударна та вібраційна витривалість.
4. Чистота і різноманітність кольорів.
5. Направленість випромінювання: немає втрат світлового потоку (відсутні втрати в рефлекторі, світлодіод не освітлює простір позаду себе).
6. Можливість регулювати інтенсивність освітлення: сумісні з регуляторами яскравості, вимикачами з підсвіткою, датчиками руху, фотоелементами, таймерами тощо.
7. Низька робоча напруга.
8. Низькі витрати на експлуатацію освітлюваних приладів: за рахунок нечастої заміни відпадає потреба в додаткових спеціалістах.
9. Екологічна і протипожежна безпека.
10. Не викликає втоми очей (відсутність мерехтіння).
11. Відсутня необхідність спеціальної утилізації.
12. Відсутність ефекту стробоскопу.
13. Працюють при низьких температурах (на відміну від люмінесцентних).
14. Різні варіанти потужності (можна обрати будь-яку).
15. Максимальний світловий потік досягається одразу після вмикання.
16. Високий рівень передачі кольору.

LED-лампи дуже хороші, але мають незначні недоліки, які зовсім непомітні на фоні багатьох переваг - світловий потік з часом знижується, вони «не люблять» герметично закриті корпуси та високу вологість.

Проте вибір за вами - кожен сам обирає, якими лампами користуватися, але, щоб запобігти віяловим відключенням світла, потрібно потурбуватися про розвантаження електромереж країни. І не забути про власний гаманець.

Купити лед лампочки недорого оптом та вроздріб можна в нашому інтернет-магазині. Вся наша продукція завезена з Європи та має європейські сертифікати, український сертифікат УкрСЕПРО.

Гарантія 3 роки.

Доставка по Україні. Зручний спосіб оплати.

Детальнішу інформацію дивіться на сайті або уточнюйте в консультантів.