Діодні лампочки - сучасний вид ламп, які застосовуються для освітлення житлових, офісних, господарсько-побутових та інших приміщень. На сьогоднішній день вони вражають своєю різноманітністю. Відрізняються такі лампи один від одного не тільки потужністю освітлення, але і принципом дії, як наслідок – різноманітністю відтінків світла, довговічністю і споживаною кількістю електроенергії.

Світлодіодна лампа є сучасною альтернативою газорозрядним та лампам накалювання. Ці лампи нового покоління енергозберігаючі, екологічні, стійкі до перепадів напруги.

Вони мають явну перевагу перед іншими видами ламп, але єдиний недолік – вартість, так як технологія їх виробництва на сьогодні нова і досить дорога. Але їх довговічність і економічність, на думку виробників, окупить разові витрати на їх придбання.

Світлодіодні лампи бувають різні по конструкції, складу внутрішнього середовища за іншими технічними параметрами.

По робочому живленню світлодіодні лампи розрізняють:
- живлення 4В (використовують для слобопотужних джерел освітлення, декоративних світильників тощо);
- живлення 12В (мають гідну потужність освітлення при невеликій тепловіддачі - хороше джерело для загального та меблевого освітлення);
- живлення 220В (використовують для високопотужного освітлення - єдиний вид світлодіодних ламп, які не потребують окремого підключення трансформатора).

Також LED-лампи розрізняють за типом цоколя:
- «E», гвинтовий (так званий цоколь Едісона), відповідна цифра поруч показує значення діаметру вкручуваного елементу (найбільш поширені можелі значення зовнішнього діаметру 14, 27, 40 мм);
- «G», штирковий, значення на якому вказує відстань між контактними штирками;
- «P» свідчить про наявність фокусуючого цоколя;
- «S», софітний;
- «R», з втопленим контактом;
- «B», цоколь-байонет, штифтовий укручуваний.

LED-лампи різного виду та типу мають великий світловий потік, довгий термін служби (понад 30 тисяч годин) та яскравість, миттєве включення зі 100% світловим потоком, міцний корпус, сатинове скло, яке пом'якшує світло та робить його більш затишним.

Купити лед лампочки недорого можна в нашому інтернет-магазині. У нас ви знайдете багато енергозберігаючої продукції за приємними цінами, яку ви може придбати оптом або вроздріб.

Надаємо гарантію на всі товари - 3 роки.

Доставка по Україні. Зручні способи оплати (готівковий, безготівковий).

Для отримання детальнішої інформації звертайтесь до консультантів.