В наш час переважна більшість жінок фарбують волосся. Воно постійно піддається негативному впливу сонця, вітру, інших факторів, та ще й травмується під час нанесення фарби. Тому популярність натуральних фарб постійно зростає. Кожна жінка хоче виглядати приголомшливо і при цьому дбати про здоров'я волосся. Для цього чудово підійде індійська фарба для волосся басма. Це чорний рослинний барвник. Але щоб пасма не стали зеленими, додатковим компонентом виступає хна (порошок з висушеного листя лавсона неколючого). 

Басма має дуже багато переваг порівняно зі штучною фарбою. Наприклад, вона має вітамін С, що сприяє зміцненню і живленню волосяних цибулин. Також це чудовий спосіб для боротьби з лупою. Сиве волосся стає еластичнішим і м’якшим, виглядає природньо. 

Багато недосвідчених жінок скаржаться на зеленуватість отриманого кольору або інші невдачі під час фарбування цим продуктом. Однак вони просто не розуміють, як це правильно зробити. 

Рослинна фарба виступає як озеленювач. Щоб не отримати синій або зелений колір, фарбування хною і басмою повинно проводитися в комплексі. Важливо врахувати, що якщо ви вже використовували рослинний барвник, фарбування волосся басмою може бути непередбачуваним за результатом. Для отримання насиченішого кольору можна довше потримати барвник. Для отримання легкого відтінку достатньо 30 хвилин процедури, а для чорного кольору потрібно витримати до двох годин.  

Якщо ваше волосся пористе чи сухе, то обов’язково додайте рослинну олію, наприклад, оливкову, щоб локони насичились кольором, стали блискучими та шовковистими.

Після фарбування бажано не мити голову два-три дні. Це допоможе кольору повністю розкритись, результат закріпиться. Також перевагою є те, що рослинний барвник трохи підсушує волосся, і воно менше жирніє. Для приготування краще використати порцеляновий посуд, адже від металу потім важко відмити фарбу. Обов’язково використовуйте захисні рукавички та крем.

Тепер ви знаєте, як отримати бажаний результат при фарбуванні хною та басмою. Врахуйте всі рекомендації та сміливо приступайте! А замовити хорошу індійську фарбу можна в нашому інтернет-магазині Chandi. Також в каталозі представлений широкий асортимент натуральної косметики для догляду за волоссям та всім тілом. В продажі справжня індійська лікувальна підводка.
Доставляємо продукцію по всій території України через провідні транспортні компанії. 

Чекаємо ваших замовлень та дзвінків прямо зараз!