Ви давно мрієте про татуювання, але ніяк не наважуєтесь? Можна скористатися хною. Вона наноситься абсолютно безболісно та виглядає як справжнє тату. Біотату вважається сучасним видом боді-арту і практикується у багатьох країнах вже досить тривалий час. 

До того ж хна безпечна для людей будь-якого віку, не викликає алергії, адже до складу входять лише натуральні компоненти. Це дійсно хороша альтернатива класичному варіанту тату. Тільки воно не на все життя, а на 1-2 тижні. Таким чином, ви зможете зрозуміти чи справді потрібне вам татуювання і чи підійте малюнок (якщо вагаєтесь). 

Тату хною найбільш популярні влітку, і великою перевагою є те, що можна спокійно наносити автозасмагу  та не хвилюватися про стан малюнку. Хна не забруднює одяг, постіль і тримається як справжнє татуювання. Оточуючі навіть не помітять різниці. 

Біотату, виконане хною, в десять разів дешевше, ніж звичайне. Не варто переплачувати! Це чудова можливість міняти малюнок раз на два тижні, а не ходити з одним усе життя. Саме зараз біотату набувають ще більшої популярності. Також це досить прибутковий бізнес. Не потрібно бути художником, щоб навчитись робити тату хною. В інтернеті є дуже багато ескізів, відео, інструкцій і тому подібного. 

Як зробити біотату хною? Виберіть малюнок і розрахуйте приблизну кількість матеріалів. Далі ретельно обробіть шкіру антисептиком. Після нанесення малюнку витримайте хну на тілі близько однієї години. Змивайте - і ваше тату готове!

Обов’язково використовуйте якісний матеріал, справжню хну, яка не викличе алергічних реакцій. Замовити таку можна в інтернет-магазині Chandi. В каталозі представлений широкий асортимент натуральної аюрведичної косметики від індійського виробника. Також там можна замовити хну і басму для волосся. Користуйтесь тільки природніми барвниками, адже вони не тільки не завдають шкоди вам, але й приносять користь. 

Якщо ви дійсно хочете зекономити кошти на татуюванні хною, то не варто іти в салон. Хіба ви можете точно знати, який вони використають матеріал? До того ж з нашими трафаретами ви зможете нанести татуювання самостійно. В асортименті понад сто п’ятдесят малюнків. Бути дійсно оригінальним та модним вам допоможе наша сhandi хна для тату. 

Зі складом та різновидами хни можна ознайомитись в каталозі. Ціна досить доступна. Вага 5 г та 100 г. Можна оформити оптове замовлення від п’яти одиниць. Детальніше на сайті. 

Ми вже багато років постачаємо якісну індійську косметику по всій території України. Гарантуємо швидку доставку. 

Телефонуйте!