Для попередження небажаного проникнення вологи на конструктивні елементи приміщення застосовують спеціальні гідрофобізуючі добавки. Вони змінюють  фізичні властивості поверхонь, зменшують їх здатність поглинати і проводити вологу, роблячи їх стійкими до впливу рідин. 

Також при використанні гідрофобізатора можна досягти вирішення проблеми капілярного підсосу в стінах, покращити стійкість до атмосферних впливів, до корозії, уникнути утворення грибків, надмірного скупчення бруду, плісняви. Це допоможе продовжити термін експлуатації, адже захист діє від 3 до 20 років (в залежності від матеріалу, який ви обробляєте, та вибраного гідрофобізатора). 

Основною характеристикою будь-яких гідрофобізуючих добавок є водовідштовхування.Вони можуть проникати в структуру конструкцій на глибину до 10-35 мм, оберігаючи пористі і гідроскопічні будівельні матеріали від агресивного впливу навколишнього середовища і, в першу чергу, вологи. Після проникнення гідрофобізатор створює на глибині тонку полімерну плівку, яка не впливає на газо- і теплопроникність. 

Варто зазначити, що від зайвої рідини в огороджених конструкціях потрібно позбавитись вчасно, тобто поки температура не знизилась нижче 0 градусів. Чому? При замерзанні вода збільшується в об’ємі на 12 % і руйнує навіть найміцніші матеріали. Відповідно, теплозахисні характеристики знижуються. 

Серед гідрофобізаторів найбільш ефективними та популярними є силоксани (силіконові добавки). Наприклад, силіконовий гідрофобізатор BRB Aquasil WO - досить недорогий та дієвий. Він використовується у будівництві та ремонті, також його додають у грунтовки та фарби. Часто цей гідрофобізатор вибирають саме тому, що він повністю безпечний для людей та навколишнього середовища. Замовити BRB Aquasil WO можна в нашому інтернет-магазині. Просто заходьте в каталог та вибирайте. Ціна доступна, а якість висока. Силіконовий гідрофобізатор стійкий не лише до вологи, але й до лугів та агресивних середовищ. Він не містить летючих розчинних речовин. Можна використовувати для будь-яких мінеральних поверхонь. 

У разі зберігання силіконового гідрофобізатора при температурі до 35 градусів у оригінальному нерозпакованому контейнері, продукт має гарантований термін зберігання 12 місяців (від дати виробництва). Перед початком роботи радимо ознайомитись із картою безпеки продукту. Її надаємо при покупці. Працюємо по всій території України. Доставку здійснюють кур’єрські компанії. Для оформлення замовлення потрібно внести оплату. 

Чекаємо дзвінків просто зараз!