Сьогодні на ринку будівельних матеріалів представлений широкий асортимент лакофарбових виробів. До їх складу входять найрізноманітніші речовини, але основою є саме пропіленгліколь. Це абсолютно прозора рідина, яка при виробництві фарби відіграє роль наповнювача, згущувача, зволожувача, пластифікатора. 

Найчастіше пропіленгліколь застосовують при виробництві водоемульсійних фарб, які в останні роки користуються популярністю серед споживачів. Пропіленгліколь покращує властивості лакофарбових виробів та добре розчиняється у воді.

Властивості пропіленгликолю (підвищення і зниження температури рідин) дозволяють використовувати його в складах антильодових рідин для літаків і антифризів автомобілів, в системах кондиціонування, вентиляції та опалення житлових приміщень, в системах охолодження харчових продуктів чи іншому теплообмінному обладнанні.

Також пропелінгліколь займає важливе місце у будівництві. Це чудовий стабілізатор. У складі інших матеріалів пропіленгліколь практично не має обмежень. До речі теплоносії, які не замерзають, у своєму складі також містять пропіленгліколь.

Дехто вибирає саме пропіленгліколь через те, що він безпечний для людей та навколишнього середовища. Його з успіхом використовують і в косметичній, і у фармацевтичній, і навіть в харчовій промисловості. За даними досліджень, жодного разу не було зафіксовано випадків небезпечного використання пропіленгліколю. Але є ризик займання, тому не варто нехтувати правилами техніки безпеки. Роботи краще проводити у добре провітреному приміщенні. 

Тепер вас, напевно, цікавить пропіленгліколь де продається за доступною ціною? Переходьте в каталог на нашому сайті та вибирайте. В наявності пропіленгліколь від виробника Dow Chemical. Детальніше про продукт можна прочитати на нашому сайті. Він не викликає корозію, має дуже низьку летючість і дуже низьку токсичність. 

Також в нас можна замовити поверхнево активні речовини, силікони, полімери та інші сировину для хімічної промисловості. Ми гарантуємо вам якість, адже співпрацюємо лише з провідними постачальниками пропіленгліколю, акрилових дисперсій, поліетиленгліколів і т.д. 

У нас найзручніші умови доставки та оплати, які підійдуть кожному. Компанія "Діол" обіцяє вам безперебійну доставку та вигідні ціни. 

Замовляти можна просто зараз. Для цього перейдіть на наш сайт і зателефонуйте за номером, вказаним у розділі "Контакти", або просто додайте товар у корзину. Працюємо по всій території України. 

Чекаємо замовлень, шановні клієнти!