Що робити, коли сталася поломка дизельного двигуна Deutz чи якісь інші проблеми з таким двигуном? Ремонт двигуна Дойц - досить трудомісткий процес, який забирає багато часу і вимагає певних професійних навичок.

До початку ремонту потрібно з'ясувати, які технічні параметри нижчі за допустимий рівень. Основним із них є тиск кінця стиснення і тиск моторного масла. За перевіреними параметрами можна робити висновок про зношений вузол двигуна.

Роботу потрібно починати із зняття двигуна з мінімальним розбиранням, далі треба злити всі технічні рідини, від'єднати трос акселератора, патрубки охолоджувальної рідини, шланги гідропідсилювача керма, проводку, повітроводи, паливні шланги, фільтри та відкрутити болти кріплення двигуна до коробки перемикання передач, гідротрансформатор і подушки кріплення двигуна.

Після встановлення двигуна на стенд та очищення від піску і бруду слід переходити до розбирання - зняти все навісне обладнання та паливну систему. Всі демонтовані деталі слід перемити спеціалізованою рідиною вручну без використання металічних щіток (щоб не пошкодити незношені деталі).

Ретельно вимиті деталі досліджують із застосуванням високоточних вимірювальних пристосувань - проміряються всі розміри на допуски і ступінь зносу, здійснюється огляд на наявність мікротріщин, потертостей, подряпин, биття, після чого складається перелік необхідних запчастин для ремонту.

При здійсненні механічної обробки в першу чергу потрібно обпресувати головку блоку циліндрів на наявність прихованих мікротріщин, фрезерувати площину прилягання головки блоку циліндрів, змінити напрямні втулки клапанів. Далі слід розточити блок циліндрів під поршні ремонтного розміру. Обов'язково потрібно хонінгувати поверхню циліндрів для того, щоб на стінках циліндрів затримувалася масляна плівка. Далі потрібно обшліфувати шийки колінвалу під ремонтні вкладиші.

Встановлюється двигун в порядку, зворотному до порядку зняття.

Після механообробки деталі слід ретельно продути від залишків стружки та рідин, а нові запчастини змастити маслом. Обов'язково потрібно встановити нові ущільнення і сальники.

Найголовніше після після ремонту дизельного двигуна Deutz - правильно його обкатати, адже від цього залежить його термін служби. Не варто давати велике навантаження та намагатися перевірити, наскільки збільшилась потужність двигуна, а також обов'язково прогрівайте двигун після холодного пуску!
Ремонт двигуна Дойц - робота не з легких, тому краще за допомогою звернутися до спеціалістів

Капремонт двигуна здійснює компанія "ХТЗ-Дойц". Ми проводимо всі ремонтні роботи якісно та оперативно! Ваш двигун пропрацює ще дуже довго без будь-яких проблем з експлуатацією.

Володіємо сучасною інструментально-технічною базою, яка дає можливість здійснювати всі види ремонту двигуна: від дрібних налагоджувальних робіт до капремонту двигуна.

Детальнішу інформацію дивіться на сайті.