Завдяки теплогенератору, ви можете використовувати тріску(щепу), тирсу, лушпиння соняшника, торф для виробництва потрібної кількості тепла. При цьому теплогенератор інтегрується в існуючу систему опалення, а не потребує її заміни. Тобто вам більше не треба витрачати кошти на переобладнання котельні. 

Твердопаливний теплогенератор - це стаціонарний пристрій (але на рейсових візках є і мобільні), призначений для отримання нагрітого повітря шляхом спалювання твердого палива. Найчастіше як паливо використовують відходи деревини, спеціальні паливні брикети, тирса, тріска (щепа) лушпиння соняшника, торф. Теплогенератори призначені для опалювання складів, фермерських господарств, цехів, теплиць, парових котлів та приміщень з великою площею. Також їх широко застосовують в сушильних камерах для зернових культур. 

Спалювання тепла в генераторі проходить в два етапи. Спочатку тепло знаходиться у основній камері пристрою разом із виділеним газом генератора. На другомі етапі все переходить у вихрову камеру, де додається додаткове повітря для допалу і газ згорає повністю. Тому такий пристрій називається вихровий генератор (спалює весь генераторний газ). Він також допомагає зменшити кількість шкідливих викидів у атмосферу !


Універсальні моделі теплогенераторів можна підключати до елеваторних сушарок, промислових печей, парових та водонагрійних котлів тощо. Хоча сам процес роботи пристрою досить складний, керувати ним просто. Такий агрегат є повністю АВТОМАТИЗОВАНИМ. При потребі, оператор може вручну задати час роботи або час відключення. На дисплеї відображаються всі дані, щоб можна було стежити за роботою, корегувати температуру та тиск. Завдяки ПК або смартфону, можна керувати і дистанційно. 

Серед своїх аналогів сучасні теплогенератори мають багато переваг: 
 
- екологічність; все паливо використовується, причому відсутні відходи;

- автоматичний або ручний режим роботи на вибір; 

- можливе дистанційне керування;

- невеликі габарити;

- доступна зміна потужності котла.

Це далеко не всі переваги цих потужних агрегатів. Щоб повністю відчути їх у роботі та отримати високий коефіцієнт корисної дії, вам варто просто замовити теплогенератор. За доступною ціною його можна придбати в нашому інтернет-магазині "Синергія". Серед наших клієнтів - провідні молокозаводи, спиртзаводи, пивзаводи, промислові аграрні господарства, які використовують зернові сушарки, та багато інших підприємств різного спрямування. В каталозі ви також знайдете інші якісні товари. Даємо гарантію на один рік. 

Ми працюємо по всій території України. Дізнайтеся по телефону про спосіб оплати та доставки. 

Чекаємо ваших дзвінків!