В сучасному світі тема альтернативних джерел палива ще довго залишатиметься актуальною. Кожен розумний підприємець шукає саме таку установку, яка буде економічною та компактною одночасно. Також важливою характеристикою при виборі буде ДОВГОВІЧНІСТЬ . Яким би потужним і дешевим теплове обладнання не було, навіщо купувати таке, яке прослужить короткий період часу?

Краще замовте його у нашому інтернет-магазині "Синергія", де ви отримаєте рік гарантії та дійсно якісний товар . Також ми допомагаємо з монтажем, даємо ГРАМОТНУ консультацію, рекомендації щодо використання та повністю підтримуємо наших партнерів, а не залишаємо їх після покупки агрегату. 

В каталозі нашого інтернет-магазину ви знайдете твердопаливні теплогенератори для парових котлів та зернових сушарок, моделі вихрового типу та багато іншого, адже товар оновлюється постійно. Серед такого широкого асортименту важко не знайти потрібного обладнання. 

Наприклад, твердопаливний теплогенератор (інша назва - предтопок) дає вам можливість не використовувати дороговартісний природній газ. Використання більш доступного палива ніяк не впливає на коефіцієнт корисної дії. Ви можете спокійно завантажувати тирсу, тріску, деревину, лушпиння соняшника тощо. І при цьому не знизиться продуктивність. 

Також вигідно замовити саме вихровий теплогенератор, адже під час його установки не потрібно замінювати усю систему опалення. Агрегат можна інтегрувати в уже існуючу систему будь-якого типу. А це суттєва економія (в ЧОТИРИ рази) на оновленні котельні. 

Якщо ви ще не впевнені, який теплогенератор хочете придбати, то не варто поспішати з вибором. Краще детально ознайомтеся з товарами в нашому каталозі і тоді зателефонуйте. Ми допоможемо підібрати найбільш оптимальну для вас модель з урахуванням усіх побажань. Де ще ви отримаєте таку професійну консультацію? 

Зверніть увагу на класичну модель теплогенератора 0,5 мВт. Це агрегат типу СВДТ, що має конструкцію, зварену з жаростійкої легованої сталі 09Г2S=6, 8, 10 мм. Внутрішня частина теплогенератора повністю футерована вогнетривкою цеглою, яка витримує високі температури до 1600 градусів. ККД становить аж 87 %. Розгляньте також інші варіанти з більшою потужністю. Ми розробили кожну модель із функцією дистанційного керування (через ПК або смартфон) та АВТОМАТИЧНИМ режимом роботи.

Умови оплати дуже зручні. Працюємо по всій території України. Орієнтуємось на довгострокову співпрацю, тому пропонуємо максимально вигідні покупки. 

Щоб замовити твердопаливні теплогенератори, просто зателефонуйте нам!