Термінали оплати на сьогодні є дуже популярними та зручними у плані користування. Їх часто використовують у сфері вендингу (кавові автомати). Перед початком вендингового бізнесу слід врахувати таке питання, як платіжна система, тобто укласти певну угоду про те, хто ж має право на інкасацію грошей з того чи іншого автомата. Платіжні вендори працюють за допомогою зв'язку GPRS/GSM. Тому, вибираючи місце для купюроприймача, потрібно врахувати наявність мережевого покриття.

Корпус купюроприймача. В залежності від місця розташування купюроприймача, можна обрати потужний або легший варіант. Відрізняється і захищеність сейфа для купюр. Також термінал для оплати може монтуватися на підлогу або стіну. У деяких випадках це визначає ціну орендної плати.

Джерело безперебійного живлення. Купюроприймачі залежать від електрозв'язку, тому будь-який збій може призвести до значних втрат. Тому термінали виготовляють зі сторожовими таймерами, які попереджають зависання комп'ютера. Таймер працює автономно. Операційна система здійснює постійні скидання таймера, тому якщо такого скидання не сталося, ОС термінала автоматично перезавантажується.

Також для термінала важливою є видача чеків. Перед покупкою слід врахувати витрати на папір та картридж для друкування чеків.

Обсяг купюроприймача може складати 500 або 1000 купюр. Тут варто відзначити, що є купюроприймачі, у яких готівка буде відкладатися у мішок (такий варіант є дешевшим), а у іншому, дорожчому варіанті гроші акуратно складаються купюра до купюри. Купюроприймач можна з легкістю замінити на інший.

До інших параметрів, на які слід звернути вагу при виборі терміналу, відноситься кількість моніторів, тип клавіатури (сенсорна або звичайна), колір корпусу та його габаритність. Усі ці параметри, окрім кольору, впливають на вартість купюроприймача. Розмаїття кольорів та дизайнів - це більше естетичний аспект. На сьогодні представлений надзвичайно широкий вибір купюроприймачів, тому підібрати потрібний не є великою проблемою.

Виробники терміналів пропонують безкоштовний гарантійний та післягарантійний ремонт, тому варто дізнатися, в яких точках здійснюється таке обслуговування і чи зручно Вам буде передавати Ваш термінал для перевірки.

Купити купюроприймачі Ви можете у нас. Ми пропонуємо Вам термінали та запчастини до них. Серед асортименту нашої компанії Ви знайдете купюроприймачі СashСodе - якісне та надійне обладнання для прийому та зберігання грошей. Вони зручні у плані експлуатації. Також Ви можете обрати як нове обладнання, так і термінали б/в. Гарантійне та післягарантійне обслуговування гарантуємо!