Шановні клієнти, перед тим, як забронювати автобусні екскурсії по Україні або поїздки на море, уважно прочитайте цю статтю!

Хочемо Вас попередити про те, що час у дорозі може бути зміщений через певні людські чи інші фактори, які неможливо передбачити та їм запобігти: трафік на дорогах, погана дорога, нестабільний стан здоров'я пасажирів. На жаль, ці фактори не залежать від нас.

Якщо Ви спізнюєтеся на свій рейс, водій зачекає Вас (максимальний час -  5 хвилин).
Якщо Вас під час поїздки закачує, підготуйтеся заздалегідь, щоб уникнути затримки рейсу, тому що час прибуття розрахований завчасно.

Ви можете повернути квитки за 30 днів - утримується 10 % від вартості, за 5 днів - 30 %, за 2 дні - 50 %, за добу і в день відправлення квитки поверненню не підлягають.

Організація автобусних турів та поїздки збірної групи має свій нюанс - поїздка відбувається, тільки якщо набирається необхідна мінімальна кількість осіб, тобто 14. В іншому випадку поїздка відміняється.

Велике прохання, якщо Ви плануєте відвідати ту чи іншу екскурсію, перед тим, як бронювати квиток, зважте всі за і проти, а також подумайте, можливо, у вас вже щось заплановано: день народження родичів, зустріч з друзями, завал на роботі чи інше. Проте якщо все ж бажання поїхати переважило, тоді сміливо бронюйте.

АЛЕ якщо у Вас змінились плани, чи сталася якась непередбачувана ситуація, Ви забронювали квиток на поїздку, але через певну причину не можете поїхати, зателефонуйте нам або залиште ПОВІДОМЛЕННЯ про відмову.

Бронювання квитків дійсне тільки при внесенні передоплати на розрахунковий рахунок компанії в розмірі 50 % від вартості поїздки.
Ви вносите передоплату не на картку фізичної особи (випадки з шахраями роблять людей більш обережними зі своїми фінансами, і це добре!), а на рахунок нашої компанії, тобто Вам буде виставлений рахунок з усіма реквізитами.

Якщо Ви відмовляєтеся від екскурсії менш ніж за 3 дні, ми повертаємо 25 % від внесеної передоплати. А якщо в день екскурсії - ми не повертаємо гроші за квиток та не переносимо передоплату на іншу поїздку.

Якщо екскурсія не відбулася через недобір туристів, передоплата повертається в повному обсязі протягом 2-х днів.

Нагадуємо, поїздки відбуваються при наборі групи від 14 осіб.

Детальнішу інформацію про наші екскурсії, поїздки та перевезення Запоріжжя - Залізний порт\ Лазурне\ Скадовськ,  ціна, квитки в Залізний порт\ Лазурне\ Скадовськ із Запоріжжя дізнатись можна на сайті.