До вибору меблів для дитячої кімнати потрібно поставитись серйозно. Обов'язково врахуйте такі важливі фактори, як вік, спосіб життя, потреби, улюблені заняття. Пам'ятайте, що меблі, які ви обираєте як для малюка, так і для дитини старшого віку, повинні відповідати певним критеріям. Не варто вестися на гарний зовнішній вигляд, краще подумайте, як вони слугуватимуть вашій дитині. 

Для початку вам потрібно придбати якісне ліжко, яке буде "рости" разом з чадом. Також треба замовити стіл, комод, тумбочки, різні набори й інші дрібниці. Як би дивно це не звучало, але дитячі меблі повинні бути міцними, адже дитина неодмінно спробує на них полазити і поскакати. Краще уникати меблів із гострими кутами, бо це загрожує синцями і травмами. Стіл потрібно підібрати такий, щоб він підходив і для різних ігор, і для навчання, а у майбутньому - для розміщення техніки. Перед замовленням стола врахуйте зріст дитини, щоб їй було зручно.  Бажано,щоб висота стола регулювалася. Для найменших діток це може бути одночасно і стіл для годування, і стілець в одній зручній безпечній конструкції. 

Для будь-якої дитини обов'язково потрібен хоча б невеличкий комод для зберігання одягу та речей. Для найменших не зайвою буде така додаткова функція комода, як стіл для сповивання. З часом можна додатково придбати дитячу шафу.

Коли дитина піде до школи, вам обов'язково доведеться укомплектувати кімнату полицею або тумбочкою для книг, зошитів та іншого шкільного приладдя. Великою популярністю користуються класичні полиці відкритого типу, щоб учень міг з легкістю дістати потрібну річ в будь-який момент. 


Ідеальним варіантом меблів для дитячої кімнати будуть моделі, які трансформуються. Кожен компонент таких меблів виконує відразу кілька опцій, а самі предмети можна «перемикати» з одного виду меблів в абсолютно інший. Наприклад, шафу можна перетворити в ліжко, а ліжко – в стіл. Це зараз дуже популярно за кордоном. Таким чином, ви можете звільнити місце для гри чи просто, щоб прибрати. А для невеличких кімнаток це взагалі досить ергономічне дизайнерське рішення. 

У нашому інтернет-магазині ви можете замовити меблі для дитячої кімнати для хлопчика та дівчинки. Врахуємо всі ваші побажання. Доступна широка кольорова гама. За двадцять років успішної роботи наші спеціалісти навчилися втілювати у життя мрії кожного та виконувати найскладніші замовлення. Доставка по всій території України. 

Ми чекаємо дзвінків просто зараз, шановні клієнти! Також можна залишити замовлення на сайті. Не зволікайте!