У більшості випадків меблі для готельних номерів виготовляються під замовлення. Звичайно, це залежить від категорії готелю, але, як показує практика, ставити в номерах стандартні меблі можуть хіба що готелі класу дві зірки і нижче або придорожні хостели. Навіть тризіркові невеликі готелі оснащені меблями, які були виготовлені за індивідуальним замовленням. Повірте, це примножує гостей, адже позитивні відгуки завжди сприяють залученню нових клієнтів, чи не так?

Незважаючи на те, що такі меблі на замовлення для номерів готелю будуть помітно дорожчими за звичайні серійні моделі, подібний підхід має просте пояснення. По-перше, не існує готелів із однаковими стандартними розмірами самих приміщень номерів. По-друге, номери в готелі бувають різних категорій, а відповідно, й вартують по-різному. Меблі, які будуть актуальні для номера «Стандарт», навряд чи підійдуть для «Президентського номера». Виробники меблів серійного класу роблять їх однакової якості і стилю, а замовити у різних компаній серії буде ще дорожче.

Тому, якщо ви бажаєте, щоб люди хотіли зупинятись у вашому готелі і не писали скарг, почувались як вдома, то не варто купувати стандартні меблі. Якщо у вас досі стоять ліжка радянського зразка, то про постійних клієнтів можете забути. Крім цього, звичайно, є і фактор інтер'єру номера і дизайну меблів. Тематичні номери, які мають свою яскраво виражену концепцію, зустрічаються не у всіх готелях, але, разом з тим, підбір меблів для такого номера - завдання не з простих. І в цьому випадку вирішити проблему можна, виключно заздалегідь замовивши виготовлення меблів за ескізами. Але навіть для номерів, які не мають індивідуальної стилістичної концепції, в певних випадках можуть знадобитися ексклюзивні меблі. 

У всіх прибуткових готелях меблі виготовляються на замовлення, як не крути. Також це важливо для того, щоб створити цілісний "образ" вашого готелю. Якщо він буде оформлений в одному стилі, то клієнтам буде набагато приємніше там знаходитись. Дуже популярною є тенденція розміщення логотипу готелю на меблях. При покупці шафи у магазині ви можете отримати таке? Точно ні!

Ви можете замовити високоякісні меблі для готелів у нашому інтернет-магазині "Малко". Ми вже понад двадцять років займаємось улюбленою справою і постачаємо меблі мрії по всій території України. Наші спеціалісти врахують всі ваші побажання, подивляться фото або створять ескізи, і ви отримаєте саме те, чого так хотіли.

Запрошуємо до співпраці, шановні клієнти!