Для нормального функцінування промислових підприємств потрібна велика кількість електронного обладнання, такого як верстаки, насоси, підйомники,  ваги для зважування автомобілів та інше.

Якщо казати про автомобільні ваги, то область їх застосування не обмежується заводами і фабриками, вони також широко затребувані і в сільському господарстві, у будівництві будинків і споруд, на складах, а безперебійна робота таких транспортних вузлів, як аеропорти і залізничні станції, в принципі не можлива без таких механізмів. Автомобільні ваги 60 тонн, 80 тонн та інші встановлюються на ділянку дороги з твердим покриттям або на грунт. Залежно від потреб підприємства, бувають залізобетонні або металеві автомобільні ваги.

До основних характеристик автомобільних ваг відносяться вантажопідйомність, точність і розмір платформи (велика платформа дозволяє зважувати транспорт різного типу). Користувачі такого роду устаткування також велике значення надають залежності його роботи від атмосферних умов, віддаючи перевагу тим, що функціонують однаково точно при будь-яких змінах зовнішнього середовища.

На сьогоднішній день розрізняють електронні тензометричні, платформні і колійні автомобільні ваги. Найпопулярнішими вважаються тензометричні ваги. Принцип їх дії заснований на так званому тензометричному ефекті: вага вантажу врівноважується пружною механічною силою спеціальних датчиків, отриманий в результаті електричний сигнал дає можливість точно оцінити масу вантажу, що зважується.

ТОВ «Агрокомсервіс» пропонує якісні автомобільні ваги власного виробництва за найнижчими цінами в Україні. Ми виконуємо будівельні роботи, монтаж, введення в експлуатацію, реконструкцію, підготовку до проходження державної метрологічної атестації, а також гарантійне та сервісне обслуговування обладнання.

Ми встановлюємо ваги для зважування автомобілів в найкоротші терміни. Можливі такі варіанти їх виготовлення:

1. Виготовлення та встановлення автомобільних ваг «під ключ».

2. Будівельні роботи за угодою сторін, тобто замовник може їх виконати самостійно, заощадивши певну суму грошей, а наша компанія в такому випадку забезпечить замовника інженерним супроводом проекту.

3. Будівельні матеріали для виготовлення тумб і пандусів можуть бути замовника або виконавця. Наші фахівці прибудуть на місце для ремонту або настройки в разі необхідності в найкоротший термін!

Гарантійний період експлуатації платформи 10 років.
Працюємо по Україні. Детальнішу інформацію та ціни дізнавайтесь за вказаними телефонами.