Гладіолус - дуже популярна осінньо-літня квітка, яка прикрашає наші клумби та сади. Щоб самостійно виростити цю красу, потрібно знати, де купити цибулини гладіолусів високої якості та як підготувати їх до висаджування в грунт. 

За 1-2 дні до висадки необхідно обережно відокремити бульби від щільної луски, так, щоб не зачепити паросток. Пошкоджені частини треба відрізати. Кожен зріз потрібно ретельно обробити зеленкою або замочити в марганцівці.  Після очищення від луски та опрацювання зрізів, цибулини складають в один шар, рівномірно розподіливши по дну коробки паростками вгору, і тримають в світлому приміщенні при літній температурі. Таким чином, паростки почнуть проростати краще. Перед самою посадкою потрібно обробити цілі бульби розчином марганцівки. Підійде таке співвідношення: розчин 0,5 г на 1 л води. Замочувати 30 хвилин. Перед висаджуванням очищувати або ополіскувати не потрібно. 

Оскільки гладіолуси теплолюбиві та світлолюбиві рослини, ділянку для їх висаджування потрібно вибирати відповідно до вимог, адже незначне затінення гальмує ріст і цвітіння гладіолуса. Тобто при виборі ділянки для висаджуваня потрібно врахувати рівень освітленості та відсутність протягів. Грунт вибирайте краще слабко-кислий (рН 6,5-6,8) та добре дренований. При занадто високій кислотності грунту кінчики листя починають темніти та в'янути, квіти повільно розкриваються. Це явище називається фузаріоз. Найкращими попередниками гладіолусів є овочі, такі як бобові, або багаторічні трави. В жодному разі не висаджуйте гладіолуси там, де росла айстра. Вони не приживуться через відсутність поживних речовин.  

Висаджування гладіолусів здійснюється з кінця квітня до середини травня, після загрози нічних заморозків, або, якщо ви хочете, щоб гладіолуси зацвіли у вересні, висаджуйте цибулини на початку червня. Великі цибулини висаджувати потрібно на глибину 10-15 см, відстань 15 см одна від одної. Дрібніші цибулини висаджують на глибину 8-10 см на відстані 8 см одна від одної. Зробіть борозну і насипте туди 2 см піску для кращого дренажу.

Ви можете замовити дійсно якісні цибулини гладіолусів або інших квітів у нашому інтернет-магазині. Також пропонуємо замовити насіння овочів (картопля, морква, буряк, цибуля та навіть екзотичні варіанти), саджанці плодово-ягідних культур і т. д. Такого різноманіття сортів ви не знайдете ніде. Усе надсилаємо поштою по території України. Ціни дуже низькі. Гарантуємо відповідність сортів 100 %. 

Щоб замовити, залиште заявку на сайті або зателефонуйте нам!