На сьогодні пакувальні коробки - це не просто упаковка для зберігання, але й показник іміджу та престижу. Так, у якості подарункової упаковки звичайна картонна коробка перетворилася на справжній витвір мистецтва. 

Завдяки застосуванню цікавих дизайнерських рішень, подарункові коробки для упакування подарунків, сувенірної продукції та квітів стали певним елементом іміджу. Отримати упакований таким чином подарунок не лише приємно, але й престижно. 


А й справді, отримувати подарунок, запакований у гарну коробочку - дуже приємно, та й запам'ятовується надовго. Подарункові коробки здобули популярність не лише в побутовій сфері, а й стали частиною ведення бізнесу. Багато компаній створюють коробки з логотипом своєї продукції чи торгової марки (бренду). Тому у такий спосіб можна не лише підвищити престижність компанії, але й посилити рекламу.

Коробки виготовляють різних форм, кольорів, з різним декором. Матеріал теж може бути різноманітним, зазвичай використовують дизайнерський картон різних видів. Технологія виробництва подарункової упаковки дещо складніша, ніж при виготовленні звичайної коробки. Декором картону може бути офсетний друк, ламінований кольоровий картон, обшивка тканиною, мікрогофрокартон та багато іншого. В залежності від сфер використання, застосовують певні лакофарбні покриття,  аби не лише додати звичайній коробці презентабельного вигляду, але й вберегти її від пошкоджень та потрапляння води.

Переваги подарункових коробок з картону

1. Екологічність, адже коробки виготовляють з природних матеріалів.

2. Красивий зовнішній вигляд, який не лише привертає увагу, але й є чудовим доповненням до подарунка.

3. Широкий асортимент розмірів, форм, конструкцій.

4. Оригінальність. Тут мова не лише про те, що подарунок, запакований в коробку - це гарний спосіб приємно здивувати людину, але й про оригінальність самої продукції, яку пропонує той чи інший виробник.

5. Легкість виробництва, завдяки високоавтоматизованим сучасним технологіям.

6. Зручність та практичність у плані використання.

7. Доступні ціни.

Як бачимо, сфера застосування - надзвичайно широка. До того ж така упаковка є екологічно чистою, легкою, практичною та недорогою. Наша компанія пропонує Вам яскраві пакувальні подарункові коробки та коробки для квітів оптом. У нас Ви знайдете якісні коробки за хорошими цінами. Реалізуємо продукцію по всій території України. 
Завітайте до нашого "Каталогу" та обирайте коробки різних розмірів на свій смак. Також у нас Ви знайдете коробки для квітів різних форм: капелюшні, прямокутні, коробки з ручками та багато іншого.